Stomatolog Dziecięcy Kraków

millenia dent

Kraków

Po perypetiach jakie miałam z Córą u wielu stomatologów (ok. 11), uważam, że p. doktor Małgosia to Anioł! Podejście do dziecka, cierpliwość... Powinna być przykładem dla wielu stomatologów z "nazwiskiem i stażem"- nie dorastają Jej do pięt... Moja Córcia teraz nie może się doczekać kolejnej wizyty:)

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marcelina Blak

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam! Zdecydowanie polecam. Wszystko na TAK, bardzo miła i cierpliwa Pani doktor, bardzo staranna, wspaniała!

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Iwona Reguła

Malarze Uśmiechu
ul. Jana Szwai 16/LU2

Bardzo profesjonalna Pani doktor, zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i konkretna a co najważniejsze konkurencyjna jeśli chodzi o ceny. Bardzo polecam Panią doktor małym pacjentom. Ja jestem bardzo zadowolona, Pani doktor leczyła wiele moich zębów i do żadnego z nich nie mam zastrzeżeń. Jednym słowem dentysta z dużym doświadczeniem a do tego miły i kompetentny. Polecam.

Stomatolog dziecięcy Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

lek. dent. Katarzyna Molek

ulica Zachodnia 5/7a

Świetny lekarz, który sprawił, że moja 7 letnia córka wreszcie nie trzęsie się na samo wspomnienie o dentyście

Opinia dodana przez: Mat

lek. dent. Michał Goliński

FRESHDENT
Kniaźnina 2/2U
Kraków

Jestem w trakcie leczenia u Pana Golińskiego. Mam kiepskie wspomnienia z przeszłości... Natomiast Pan Michał udowodnił mi, że dentysta nie musi być straszny :) Wyrozumiały, cierpliwy, delikatny i dokładny. Zero bólu. Po zakończeniu leczenia na pewno uzupełnię swoją opinię. Na tą chwilę polecam!

Opinia dodana przez: Joanna

Iwona Krzywoń-Cabaj

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Na wrocławską do przychodni wojskowej chodzę już do dłuższego czasu nigdy nie miałem większych zastrzeżeń no może wystrój. Od jakiegoś czasu leczę się u doktor Iwony i teraz jest jak w bajce.
U niej odpływam na fotelu tzn wszystko jest tak delikatnie, komfortowo, profesjonalnie, szybko i za darmo !
5 z + !!! polecam

5 z + !!! polecam

Stomatolog dziecięcy Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.

Opinia dodana przez: Anka

lekarz Anna Krzywda

Gabinet stomatologiczny Anna Krzywda
Krakowskie Przedmieście

Bardzo fachowa Pani Doktor. Uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam. Podoba mi się, że jest miła i przez to nie odczuwam tak bardzo strachu przed wizytą.

lek. dent. Małgorzata Krępska

Francesco Nullo 8a lok. 15

Profesjonalna i przede wszystkim miła. A do tego naprawdę niedroga jak na Kraków. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Olafolaf m_podko

Stomatolodzy dziecięcy w mieście Kraków