Małgorzata Nassalska

3,6
3,1
3,1
3,3

Witam! Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Po dwóch latach choroby uszu i złego leczenia dopiero Pani Dr. postawiła trafną diagnozę i jest już widoczna poprawa. Jej stosunek do pacjenta nie jej zbyt wylewny, ale chodzimy się w końcu tam leczyć a nie na towarzyskie pogawędki. Jest dobrym specjalistą, bardzo dokładnie bada i słucha wywiadu a miałam już z wieloma otolaryngologami do czynienia. Polecam

Uprzejma, dobry kontakt z pacjentem i szczegółowy wywiad. Badanie kompleksowe. Pani doktor zaleciła kontrolę pół roku.

Sprawny lekarz, który nie owija w bawełne, tylko troszczy się o zdrowie pacjenta. profesjonalistka

Nigdy w życiu nie byłam tak tragicznie potraktowana u lekarza, jak u tej pani!Już na progu krzyczy na pacjenta, traktując go jak intruza! Badanie gardła przeprowadza na siłę, nie zważając na prośby pacjenta, który cierpi na odruch wymiotny. Wrzeszczy, twierdząc, że uniemożliwiam jej badanie. Czułam się jak u kowala, a nie u specjalisty! Nigdy więcej nie pójdę do tej kobiety! Wszystkim serdecznie odradzam tego lekarza! Może przychodnia na Północy zastanowi się, kogo przyjmuje do pracy!

Lekarz z dużym doświadczeniem ,szybka diagnoza i prawidłowe leczenie.Polecam każdemu kto nie chce tracić czasu na niepotrzebne badania i przedłużanie choroby.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Częstochowa"?

ulica Kutrzeby 3/2

lek. med.