Laryngolog Częstochowa

cierpienie osobą.

Przychodnia okulistyczna
al. Aleja Pokoju 1
42-200 Częstochowa

Moim zdaniem najlepszy laryngolog. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Zanim wystawi diagnozę bardzo dokładnie zbada pacjenta. Poświęca czas pacjentowi, a przede wszystkim pomaga pokonać dolegliwość. Zdecydowanie polecam Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Joanna

szpital
wojewodzki-tysiaclecie
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna.

Pani doktor jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna.

Laryngolog Częstochowa lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Opinia dodana przez: Linus de Almeida

lekarz Grażyna Izydorczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Szanuje godność pacjenta,skupia się na swoich możliwościach. Jeżeli jest potrzeba nie krępuje się skierować chorego do innego lekarza. Nigdy nie podnosi głosu, nie ocenia.Leki zapisuje nie pytając o fundusze pacjenta. Okazują się jednak bardzo skuteczne Lekarze na ogół nie rozmawiają o chorobach z pacjentami na zasadzie mądry nie zadaje się z głupim.Pani doktor jest inna. To lekarz który mógłby zmienić zawód i uczyć dobrych manier.Zdecydowanie polecam i życzę długowieczności bo taki gatunek ludzi (także w innych zawodach) jest na wymarciu. Pani doktor ma jednak ogromną wadę niezwykle ważną dla pacjenta jest bardzo mało osiągalna.Ciężko się do niej dostać. Przyjmuje tyle osób ile ma narzędzi laryngologicznych.

Gabinet lekarski
ul. Jana Sobieskiego 84
Częstochowa

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Opinia dodana przez: Tadeusz

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Kompetentna, miła, z podejściem do dziecka. Byłam u Pani dr z synkiem (miał gronkowca złocistego w uchu), zebrała bardzo dokładny wywiad, delikatnie zbadała, zamiast szpikować antybiotykami, pouczyła jak zadbać o specjalną higienę chorego ucha, przepisała szczepionkę,gdzie już po dwóch dniach widać było zdecydowaną zmianę na lepsze. zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: M.

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

musiał choć nie chciał aby Cię ocenić.Ale teraz sprawa mi jest jasna Najlepsza jesteś wspaniała i tęsknię za Tobą,tak trzymać, spotkamy się to wyjaśnimy, ja też walczę o wszystko, o Magdę, żeby była szczęśliwa, jeszcze cierpliwości,a wszystko się wyjaśnimy.Wybacz mi, że tak wyszło.
Prawda przeciwko światu i to będzie nasze zwycięstwo, to co sobie ślubowaliśmy.Stanisław.

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny lekarz. Fachowiec godny polecenia. Uratował mi słuch po przebiciu błony bębenkowej. Dziękuję jeszcze raz. Gorąco polecam tego lekarza!!!

Opinia dodana przez: Ula

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

Zdecydowanie polecam panią doktor. Przede wszystkim posiada ogromną wiedzę! Niejednokrotnie w moim przypadku postawiła od razu trafną diagnozę, z czym inni lekarze mieli problem. Poświęca pacjentom dużo czasu i przejrzyście tłumaczy daną dolegliwość. Badanie jest zawsze bardzo dokładne. Co do usposobienia, to może sprawiać wrażenie osoby oschłej, ale nie jest to prawdą. To lekarz naprawdę godny polecenia.

Laryngolodzy w mieście Częstochowa