lekarz Paweł Molga

Laryngolog

3,7
3,7
3,5

Witam, poszłam do Pana doktora z moim synkiem, gdyż zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie. Pan doktor bardzo miły i kulturalny, odpowiada ładnie na każde pytania, jednakże badanie synka było wykonane bardzo niedokładnie. Teraz już wiem, że lekarz laryngolog powinien zajrzeć do uszu, do nosa i do gardła. Pan doktor zajrzał tylko do gardła. Wyniku żadnego nie otrzymałam, a największym minusem dla mnie w całej ten wizycie było to, że czekaliśmy w dusznej poczekali z 3 miesięcznym niemowlęciem, klitce, gdzie ledwo mieści się kilka osób, a zrobiła się już niemała kolejka, bo pan doktor nagle przyjął osobę, która nie była zapisana, tylko była to jakaś jedna znajoma i prowadził z nią dość długo rozmowę. Dodatkowo pani z sekretariatu jest wyjątkowo niekompetentna, umówiła kilka osób na tę samą godzinę, co spowodowało jeszcze większy tłok w poczekali, która nagle stała się jedną wielką duszną sauną.

Pan dr Paweł Molga jest doskonałym chirurgiem, profesjonalistą w swej dziedzinie. Poddałam się dwóm operacją FESS - zatoki, polipy - każdy zabieg bardzo udany, opieka w klinice" Swięta Monika" wręcz rodzinna. Bardzo dziękuję i polecam p. dr P. Molgę każdemu, kto ma problemy laryngologiczne.

Niestety w moim przypadku najpierw dwie błędne diagnozy potem odesłanie do innego specjalisty, zmarnowane 400zł... Inny laryngolog zdiagnozował od razu zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego i ból minął.

Miałam całkowicie zatkane zatoki i polipy w nosie,oddychałam tylko przez usta.Po operacji oddycham przez nos i odzyskałam węch którego nie miałam od 5 lat.Lekarz z miłym podejściem do pacjenta,szczegółowe zalecenia po zabiegu i wizyty kontrolne.Bardzo dobry specjalista polecam.

Wyjątkowo niewydarzona Pani sekretarka w gabinecie przy ulicy 3 maja w Dąbrowie Górniczej. NIE polecam gabinetu, pana doktora, a organizacyjnie gabinet kuleje i to mocno. Kilku pacjentów poumawianych na tę samą godzinę, a w poczekalni trzy krzesła na krzyż i duszno, na dodatek nie ma się jak ruszyć, bo taka klitka.

mieliśmy wrażenie że nasza córeczka kiedyś w nocy się udusi, często chorowała na przeziębienia, trafiliśmy do Świętej Moniki w Myszkowie, koleżanka z pracy poleciła mi dr Molgę. Ania miała zabieg na migdały. Nie wierzę,że w jej pokoju już nie słyszę chrapania , szczęśliwi rodzice

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, odpowiedzialny, poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Nie czułem zapachów od wielu lat i miałem ciągle zatkany nos i bóle głowy. Od leków przeciwbólowych wysiadła mi watroba. Jestem kierowcą zawodowym, bałem się że stracę pracę,widać było że mam kłopoty ze zdrowiem. Trafiłem do Myszkowa, do doktora Molgi. Jestem już po operacji zatok, dziękuję doktorze, bo tylko tyle mogę Panu powiedzieć wdzięczny pacjent

Lekarz kompletny. Trafnie zdiagnozował u mojej córeczki problem z migdałkiem gardłowym, który powodował ciągłe infekcje gardła, katar i inne. Choć uświadomił konieczność usunięcia go, to jednak nie namawiał na siłę na zabieg w klinice prowadzonej przez siebie.Okazało się, że zabieg przeprowadzony przez dr.Molgę i opieka personelu w Jego klinice były wzorowe!!!

kompetentny,traktujący poważnie swoich pacjentów

kompetentny,traktujący poważnie swoich pacjentów