lekarz Grażyna Makulec

Laryngolog

2,2
2,5

Do pani doktor trafiłem skierowany od lekarza rodzinnego.Już na samym wejściu lekarka bardzo niesympatyczna, zero uprzejmości.Pani doktor sprawiała wrażenie jakby przyjmowała pacjentów za karę.Nawet nie wysłuchała do końca z jakim problemem przychodzę.Najprawdopodobniej moje dolegliwości wg niej to nic szczególnego przecież taki stan utrzymuje się dopiero kilka miesięcy (takie tam prawdopodobnie przewlekłe zapalenie zatok, silne bóle głowy,krwotoki z nosa pogorszenie słuchu etc. ). ,,Najprawdopodobniej'' ulubione słowo lekarki bo badanie nie poparte szerszą diagnostyką leki ziołowe póki co powinny załatwić sprawę. Co do krwotoków z z nosa to witamina k no i sugestia że może warto zrobić morfologię bo być może sport który uprawiam rekreacyjnie jest dla mnie zbyt wyczerpujący.
Szczerze mówiąc wyszedłem z gabinetu lekko zszokowany jak taki lekarz z takim podejściem morze jeszcze leczyć pacjentów.Pani doktor może warto pomyśleć już o emeryturze.

Lekarz z tragicznym podejściem do pacjenta. Nie słucha co się do niej mówi, przerywa, ton wypowiedzi niezwykle nerwowy i zakrawajacy niemalże o krzyk. Zostałam skierowana do laryngologa przez trzech specjalistów (neurolog, okulista i endokrynolog) w celu zdiagnozowania ewentualnego zapalenia zatoki klinowej. Doktor Makulec uznała, że najwyraźniej mam kontakt z niedouczonymi lekarzami i ze zawracam jej głowę zajmując czas innym, poważnie chorym. Ręce opadają. Podejście do drugiego człowieka tragiczne.

Pani doktor Makulec robiła mi zabieg usunięcia polipów z nosa kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona

dokładne zbadanie i opis zaistniałego problemu ...ale ja nie chciałam chodzić w szaliku przez całą wiosnę!!:(

NIE POLECA.......WSZYSTKO NA NIE.....ANI KOMPETENTNA ANI LEKARZ....NIE POWINNA NAWET ZWIERZAT LECZYC

byłam dzisiaj, dobrze, że wcześniej nie przeczytałam tych opinii, dla mnie była konkretna wizyta, byłam z uchem i nosem i jestem bardzo zadowolona

wielkopanskie zachowanie a fachowo marnie inny lekarz postawił diagnoze prawidłową

bardzo nerwowa,krytykuje wszystkich poprzednich leczących,brak podejscia do starszych osób

Osoba nieprzyjemna, niemiła, lekceważy pacjenta. Człowiek w gabinecie czuje się jak szarańcza, która się narzuca. Dodatkowo źle postawiona diagnoza. Zdecydowanie nie polecam.

bardzo nieprzyjemna osoba,kompletny brak podejscia i zrozumienia w stosunku do małego pacjenta. pacjent czuje się jak intruz który zabiera czas lekarzowi