lekarz Małgorzata Niedźwiecka

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjentki. Dobry kontakt.

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjentki. Dobry kontakt.

Gorąco POLECAM!!! Pani MAGORZATA TO BARDZO DOBRA MIŁA LEKARKA.

Gorąco POLECAM!!! Pani MAGORZATA TO BARDZO DOBRA MIŁA LEKARKA.

Polecam wizyty u pani doktor. Podnosiła mnie na duchu i leczyła bardzo bardzo dobrze.

Wspaniała lekarka,oddana pacjentkom.Potrafiła namówić mnie na operacje,która poprawiła mój stan zdrowia.Jest tak samo troskliwa dla pacjentek w prywatnym gabinecie jak i wszpitalu.

Pani Małgorzata jest w pełni kompetentnym lekarzem. Polecam ją każdej kobiecie majacej problemy z zjaściem w ciąże, dzięki niej nie jedna rodzina cieszy się dziś dzieckiem gdzie wcześniej inni odbierali im nadzieję.

Bardzo dobra lekarka,zawszem można na Nią liczyć.Potrafi postawić trafną diagnozę i wyleczyc.Jest też pełna poświęcenia dla pacjentek,zwłaszcza ciężarnych i rodzących.

jest naprawdę świetnym wykwalifikowanym lekarzem

jest naprawdę świetnym wykwalifikowanym lekarzem

Wspaniała lekarka,bardzo kompetentna.Szczególnie poświęca uwagę kobietom w ciążyi pomaga tym,które nie mogą zajść w ciąże.Dzięki Niej jestem szczęśliwą mamą zdrowej córeczki.Zawsze można na Nią liczyć.Jest miła i troskliwa.Potrafi dodać otuchy irozwiać wątpliwości.

Polecam każdemu.Bardzo dobry fachowiec, który przejmuje się pacjentem i bardzo angażuje się w jego leczenie.

Bardzo dobry specjalista.Szczególnie dla kobiet w ciąży.Specjalnie otacza opieką kobiety,które mają trudności z zajściem w ciąże.Dzięki Niej mam wspaniałą córeczkę.Delikatna przy badaniu.Uśmiechnięta i uprzejma,potrafi pocieszyć i dodać otuchy.