lekarz Małgorzata Nowaczyńska

Audiolog, Foniatra, Laryngolog

3,7
3,6
3,9

Pani Doktor, nawet nie wiem jak mam Pani dziękować za pomoc, która udziela Pani mojej mamie. Pani trafna diagnoza, błyskawiczne działanie, sprawiły, ze obyło się bez poważnych komplikacji. Profesor neurochirurgi, który operował był w szoku, ze na początkowym stadium choroby, tak szybko został wykryty problem. Zazwyczaj zgaszają się do niego pacjenci już z poważnymi powikłaniami. Powiedział, ze mamy szczęście, ze Panią spotkałysmy. Pani Doktor jest świetną specjalistka, która prawidłowo diagnozuje trudne przypadki. Z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy.

Patrząc na poniższe opinie jestem w szoku ?! Leczę się już od wielu lat u dr Nowaczyńskiej i szczerze ją mogę polecić. Nigdy mnie nie zbyła, zawsze fachowo podchodzi do swojej pracy. Co dla mnie najważniejsze nie rozpisuje antybiotyków na wszytko jak większość lekarzy tylko ma inne metody....diety albo zwykłe leki. Przychodziłam do Pani doktor z zapaleniami uszu u syna i córki jak i zwykłymi przeziębieniami i zawsze wychodziłam zadowolona. Ja do lekarza nie przychodzę po to żeby mnie całował po rekach i sie usmiechał tylko po to żeby skutecznie wyleczył, bo chyba po to ide do przychodni to tak dla Pań z dołu!!!

Jestem pod wrażeniem kompetencji Pani Doktor i wielki szacunek że pomimo epidemii przyjmuje pacjentów, nie zostawiła ich samych w chorobie. Miłe sympatyczne podejście do chorego, polecam wizyty i dziękuję !!!

Polecam Panią doktor. Bez przepisywania zbędnych leków. Najpierw stawia diagnozę a później leczenie. U mnie przyspieszyła wyniki rezonansu głowy bo nie wiedziała czy objawy nie są neurologiczne. Naprawdę polecam.

Naczytalam się jaka to nieuprzejma A miałam wizytę z dwoma córkami. Znajomi nie polecamy. Jednak nie było tak źle. Podejście miała w porządku. Może bez szału ale starsza córka (5lat) wyszła z gabinetu zadowolona. Badanie przeprowadzone fachowo. Młodsza strasznie płakała ale to raczej nie wina podejścia do dziecka . Pani doktor może nie glaskala ale to nie najwazniejsze. Ja byłam zadowolona. Wyjaśniła co i jak. Więc polecam.

Podejście do dziecka dobre,dziecko zadowoloe. Minus za mało poświęconego czasu na wytłumaczenie wszystkiego - wizyta trwała około 10 minut

Polecam tego specjalistę, po przejściu wszystkich specjalistów zamojskich dopiero Pani Doktór profesjonalnie mi pomogła bez nieustannych wizyt kontrolnych.

Świetny lekarz! Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Po długiej wędrówce od lekarza do lekarza znalazłam lekarza który potrafi skutecznie wyleczyć a nie odesłać z receptą. Bardzo dobry specjalista profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam!

Miałam bardzo dobry kontakt z panią doktor-jest profesjonalistką i dzięki niej obecnie choroba ustąpiła.Leczyłam się u wielu audiologów i laryngologów nawet w Lublinie i paru innych miejscach ale dopiero dr Nowaczyńska znalazła źródło choroby .Poza tym zanim dostałam antybiotyk zostałam skierowana na antybiogram, dzięki czemu ominęło mnie branie leków na "próbę".Naprawdę polecam.

Pani doktor bardzo nieuprzejma . wrzeszczala na mojego trzyletniego synka. Moje dziecko lubilo lekarzy a po ostatniej wizycie pewnie bedzie ciezko. Nikomu nie polece.