lekarz Małgorzata Nowaczyńska

Audiolog, Foniatra, Laryngolog

Pani doktor bardzo nieuprzejma . wrzeszczala na mojego trzyletniego synka. Moje dziecko lubilo lekarzy a po ostatniej wizycie pewnie bedzie ciezko. Nikomu nie polece.

Świetny lekarz! Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Po długiej wędrówce od lekarza do lekarza znalazłam lekarza który potrafi skutecznie wyleczyć a nie odesłać z receptą. Bardzo dobry specjalista profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam!

Polecam tego specjalistę, po przejściu wszystkich specjalistów zamojskich dopiero Pani Doktór profesjonalnie mi pomogła bez nieustannych wizyt kontrolnych.

nie polecam tej doktorki ...bylam u niej z dzieckiem zrobiła mu zdjęcie migdała powiedziała że jest spory ,wzieła kase i podziękowała

Miałam bardzo dobry kontakt z panią doktor-jest profesjonalistką i dzięki niej obecnie choroba ustąpiła.Leczyłam się u wielu audiologów i laryngologów nawet w Lublinie i paru innych miejscach ale dopiero dr Nowaczyńska znalazła źródło choroby .Poza tym zanim dostałam antybiotyk zostałam skierowana na antybiogram, dzięki czemu ominęło mnie branie leków na "próbę".Naprawdę polecam.

Pani doktora bardzo nieuprzejma, niewrażliwa, nerwowa, wizyta u niej to koszmar. Nie polecam.

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny i troskliwy. Szczególna pochwała za wyśmienite wypozażenie gabinetu w najnowoczśniejszy sprzet do diagnostyki laryngologicznej i audiologicznej oraz za podejście do dzieci ponieważ wykoanywane sa przez Panią Doktór badania endoskopowe migdałków.