dr n. med. Małgorzata Otto

Dermatolog

Byłem nieszczęśliwym posiadaczem bliżej niezidentyfikowanych oznak uczulenia/pokąsania, objawiającego się plamami skórnymi. widać było że sytuacja Panią Doktor nieco zaskoczyła. Pani Doktor na początku przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, po czym przepisała leki. i problem z głowy. Na wizycie kontrolnej dostałem skierowania na badania krwi - wyszły bardzo dobrze. Panią Doktor oceniam jako osobę otwartą, stanowczą i w pełni godną zaufania. Pełen profesjonalizm w mojej ocenie. Kompetencje oceniam poprzez szybkość i skuteczność mojego leczenia - po prostu super! Polecam.

Jestem pacjentką Pani dr Otto od wielu lat, mogę pwiedzieć jedno: zawsze poleciłabym Ją z czystym sumieniem. Diagnozowała i leczyła u mnie i mojej córki różne problemy dermatologiczne, zawsze trafiała w dziesiątkę, leki zawsze były dobrze dobrane, a do tego wszystko wnikliwie tłumaczy, jest cierpliwa i jak dla mnie stanowi uosobienie życzliwości. bb

Leczę się u Pani doktor od dwóch lat i własnie kończę terapie, po której są wspaniałe efekty. Bardzo miła i przyjazna pacjentowi, obecnie przyjmuje w CM LIM.

Super lekarz ,p doktor przestała przyjmować w Zielonce gdzie dotychczas chodziłam , może ktoś wie gdzie p dr Otto aktualnie przyjmuje?

Cudowny ciepły człowiek, kompetentny lekarz. Cierpliwa, słuchajaca pacjenta. Polecam, polecam,polecam