lekarz Małgorzata Papież

Okulista, Okulista dziecięcy

2,5
2,5
2,7

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i tego odmówić jej nie można. Dysponuje także dobrym sprzętem medycznym. Jest rzeczowa, choć odbierana jako oschła czy niesympatyczna. Zwłaszcza przez osoby starsze. Nie jest zbyt cierpliwa. Zaproponuje okulary (nawet przy zaćmie, czy drobnej wadzie wzroku) optyka prowadzi jej córka i zięć. Z drugiej strony nikt nie musi kupować ich tam, podobnie jak kropli nie trzeba kupować. Porada będzie rzetelna. I jeszcze raz Pani Doktor jest bardzo dobrym diagnostykiem. Zwłaszcza jeśli problem dotyczy dziecka.

Pani doktor może i była uśmiechnięta, ale bardzo szybko robiła badanie wzroku. W sumie to dowiedziałam się, że mam małą wadę wzroku. Skasowała pieniążki i tyle było całej rozmowy (może 7minut) porażka! moje bóle głowy nie dawały mi spokoju, więc udałam się do innego gabinetu w Zakopanem, w którym dowiedziałam się, że mam również astygmatyzm, czego Pani doktor Papież nie dostrzegła. Nie polecam.

Będę WSZYSTKICH przestrzegać przed panią doktor gdyż, sam padłem ofiarą: *arogancji i braku kultury, którą pomyliłem z rzeczowością, *zostałem potraktowany jak przedmiot, a nie podmiot w gabinecie, który przecież nie może istnieć bez pacjentów *informacje na temat rozwoju choroby i stopnia zaawansowania zostały ograniczone praktycznie do zera i strach było nawet pomyśleć jak bardzo mógłbym zirytować pania doktor zadając choć jedno dodatkowe pytanie. Podstawą procesu leczenia i zdrowienia jest podejście lekarza DO pacjenta. A nie na ODWRÓT. I tu pani doktor kwalifikuje się na szkolną JEDYNKĘ. Nie będąc osobą korzystającą ...

Będę WSZYSTKICH przestrzegać przed panią doktor gdyż, sam padłem ofiarą:
*arogancji i braku kultury, którą pomyliłem z rzeczowością,
Nie będąc osobą korzystającą z rekomendacji na takich portalach jak ten, nie miałem jednak wyjścia i musiałam napisać moją opinię, gdyż miara przebrała sie kiedy pani doktor z powodu pośpiechu i złego podejścia ŹLE zdiagnozowała dzieci. Potwierdziłem to wizytą u innego lekarza. Reasumując - jeżeli możesz wybrać innego lekarza to poprostu ZRÓB TO.

Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza specjalisty okulista. Pani doktor ma podejście do dzieci. Nie mam żadnych zastrzeżeń, świetnie tłumaczy choroby, Pomogła mi i córce wyjsc z zapalenia spojówek gdzie inny lekarz specjalista " spartał" robotę.

wizyta była na prywatne ubezpieczenie, raczej rutynowe przyjęcie, pani doktór jednocześnie prowadziła rozmowę a lekarstwo i reklamowe kropelki takie jakie roznosi przedstawiciel medyczny,

Ogolnie jestem zadowolona. Chociaż chciałabym wiedzieć co mi dolega :)

Ogolnie jestem zadowolona. Chociaż chciałabym wiedzieć co mi dolega :)

Przesympatyczna Pani Doktor, godna naprawdę polecenia. Tuż obok gabinetu znajduje się optyk gdzie można u miłej i uśmiechniętej Pani Ani zrobić okulary. Serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Doktor. Wdzięczna pacjentka :)

Wspaniały lekarz ,budzi zaufanie , pomógł mi . Usługa kompleksowa .na miejscu można wykonać okulary.Wspaniała obsługa!