dr n. med. Małgorzata Perenc

Kompetentny i doświadczony lekarz, doskonałe podejście do pacjentek, poświęca dużo czasu i jest bardzo cierpliwa. Szybko reaguje jeśli coś się dzieje i zawsze oddzwania ! Polecam!

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Prowadziła moją ciążę bardzo skrupulatnie i fachowo. Jeśli będę spodziewała się kolejnego dziecka napewno udam się do Pani Małgosi Perenc.

Naprawdę polecam,jest to lekarz,który jest z powołania, a nie dla pieniędzy.Wizyta kosztuje tylko 80,00zł. w tym jest USG i badanie ogólne .Mówi o wszystkim i odpowiada na każde pytanie ,które dotyczy zdrowia dziecka itd.Pracuje w klinice im.Madurowicza na ul. Wileńskiej .Przede wszystkim jest dla pacjentek bardzo miła i sympatyczna.NAPRAWDĘ WARTO MIEĆ TAKIEGO LEKARZA W TYCH PIĘKNYCH CHWILACH NASZEGO ŻYCIA !!!

bardzo dobry i miły lekarz. spełnił wszystkie moje oczekiwania.

bardzo dobry i miły lekarz. spełnił wszystkie moje oczekiwania.

usg+cytologia do Dr chodze od 3-4 lat ,niezwykle sympatyczna z dobrym podejsciem do pacjenta,dokładnie zawsze wyjasnia co bedzie robic

usg+cytologia

Polecam bardzo. Cudowne podejście do pacjenta i bardzo dobra opieka lekarska

Polecam bardzo. Cudowne podejście do pacjenta i bardzo dobra opieka lekarska

REWELACYJNY LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA! SZCZERZE POLECAM!

REWELACYJNY LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA! SZCZERZE POLECAM!

Pani doktor skasowała mnie na 150zł (z usg) i na dodatek nie potrafiła prawidłowo wykonać dopochwowe badania USG - SZOK! Wysmarowała mnie tylko mazią! Tyle się naczytałam o tej Pani a z wizyty nie wyszłam zadowolona. Nie umiała mi przekazać , że moje dziecko nie ma szans na przeżycie! Dała skierowanie do szpitala i mi podziękowała! Dobrze, że zaczęłam ciągnąć ją za język. W rezultacie sama doszłam do tego co się dzieje!

Fachowość, klasa i kompleksowe podejście do pacjentki.

Fachowość, klasa i kompleksowe podejście do pacjentki.