lekarz Małgorzata Piosik

Neurolog

Pani Piosik to przede wszystkim człowiek niekulturalny aby nie powiedzieć bezczelny. Życzę ,aby sama Pani nigdy nie musiała korzystać z usług lekarza tak niekompetentnego i bez empatycznego jakim jest Pani. Proszę pamiętać ,że do lekarza przychodzą ludzie chorzy ,a nie zdrowi którzy potrzebują pomocy ,a nie ironicznych spojrzeń i chamskich pytań. Jako zdrowy na pewno bym do Pani nie trafił. Reasumując - więcej kultury Pani Piosik ,albo zmienić pracę ,może to wyjdzie wszystkim na korzyść.

Pani doktor Malgorzata, Beata Piosik jest świetnym specjalistą, bardzo dokładnie podchodzi do każdego z objawów. Całość sprawdziła i dokładnie omówiła. To trzeci neurolog, u którego byłam i takiego podejścia, opieki i wyjaśnień nie otrzymałam nigdy. Kompletnie nie rozumiem, skąd tak niskie opinie. Pani doktor, fakt bywa konkretna w wypowiedzi, ale w żaden sposób mi to nie umniejszyło, wręcz wole taki przekaz, gdyż wszystko idzie sprawnie i skutecznie :). Ja zdecydowanie POLECAM !!!:)(

Wspaniała lekarka, szybko postawiła diagnozę i zaproponowała leczenie. Mimo, iż mojej choroby nie da się wyleczyć, to poczucie zaopiekowania i pełen profesjonalizm wspaniale. Serdecznie pozdrawiam Pania Doktor. Ryszard Dobrowolski.

Skandaliczne zachowanie lekarki podczas wizyty. Krzyki, obrazanie pacjenta, pretensje I wygenerowanie,ze pacjent symuluje objawy. Osoba pozbawiona empatii I kultury Avsolutnie nie moge polecic tej lekarki.

Osoba pozbawiona empatii I kultury
Avsolutnie nie moge polecic tej lekarki.