lekarz Małgorzata Płocka

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor godna polecenia,wysłucha pacjenta,nie przepisuje drogich leków.Bardzo kulturalna co jest rzadkością wsród lekarzy,

zdecydowanie polecam Panią doktor. Bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba. Gdy weszłam do gabinetu po raz pierwszy spotkałam się z tak kulturalnym przywitaniem pacjenta. Pani doktor pierwsza do mnie podeszła i podała rękę, co się rzadko zdarza wśród lekarzy. Nie przepisuje najdroższych leków. Poświęca dużo czasu pacjentowi, słucha z uwagą problemu. polecam w 100%

polecam w 100%

Czekałam w kolejce 2,5godz ale było warto.Pani doktor jest wspaniałym lekarzem,wzbudza zaufanie,jest zainteresowana problemem pacjenta,odnosi się z szacunkiem i zrozumieniem,bardzo uprzejma i kulturalna,pełen profesjonalizm.Teraz rozumiem te kolejki do niej.POLECAM!!!

Beznajdziejny lekarz! Nie polecam nikomu. P. doktor tłumaczyla wszystko bardzo dokładnie i miałam wrażenie, że mi pomoże. Mój problem dalej się ciągnie, przepisala dość drogie leki które nic, a nic nie pomogly. Strata czasu i pieniedzy. Jestem w trakcie szukania innego lekarza. Leczenie trwalo ok. 6 miesięcy. Bylam u niej 4 razy i za kazdym razem na próżno wydawałam sporą sumkę. Jedyne co można przyznac P. dr to to, że była niesamowicie kulturalna i uprzejma. Jako lekarz zdecydowanie nie!

Pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Naprawdę polecam.

Wspaniały LEKARZ, cudowna ciepła i kompetentna kobieta. Wie co robi, nie spieszy się. Nie traktuje pacjenta jak "zło koniczne" tylko wysłucha i zaleci odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.Pelen profesjonalizm!!!

Zdecydowanie polecam.Pelen profesjonalizm!!!

REWELACYJNY LEKARZ, DOBRY FACHOWIEC, KONTAKTOWY LEKARZ, ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS NA PACJENTA, MIMO KOLEJKI ZA DRZWIAMI.

Bardzo sprawnie i profesjonalnie , duża uprzejmość i kultura.Ryszard P

Bardzo sprawnie i profesjonalnie , duża uprzejmość i kultura.Ryszard P

zdecydowanie kompetentna Pani Doktor, bardzo uprzejma i rzeczowa, polecam

zdecydowanie kompetentna Pani Doktor, bardzo uprzejma i rzeczowa, polecam

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4