lekarz Małgorzata Sabaciak-Makuch

Lekarz rodzinny

3,4

Fajna i konkretna lekarka, byliśmy z dwójką dzieci, mimo epidemii kazała po rozmowie telefonicznej przyjechać, a wcześniej trzech lekarzy nas odesłało z pod drzwi, badanie szybko ale bardzo sprawnie i dokładnie,a najwazniejsz dzieciaki już zdrowe, pozdrawiamy Michał i Anna

To jest lekarz? Lekarz bez zaktualizowanej wiedzy medycznej. Skoro nie ma pojęcia o tym że na podstawie podstawowych badań morfologicznych oraz biochemicznych można zdiagnozować stan chorego pacjenta. Nie chciałabym z tą Panią współpracować. Do tego śmieszna zabawa w specjalistę gastrologa. Zamierzam zgłosić sprawę do siedziby NFZ. Ktoś taki nie ma prawa leczyć.

Wspaniała, krótko i na temat, grunt że diagnoza 1000000porocent trafna, dzieciak prawie zdrowy dzięki Niej, dzięki Pani Doktor.

Beznadziejny lekarz, bardzo nie miła i dostarczająca kobieta. Zdecydowanie nie polecam tej kobiety. Nie empatyczna, nie potrafi obejść się z malutkim dzieckiem. Nigdy więcej wizyt u tego lekarza

Wspaniała osoba. Lekarz bardzo godny polecenia. Bardzo pomocny i życzliwy. Zycze wszystkim takiego podejścia do pacjenta .