lekarz Małgorzata Santor-Zaczyńska

Polecam, bardzo dobre doświadczenie szpitalne. Kompetencja, bez powikłań po operacji. Cenię sobie podejście zwięźle, bez przedłużania leczenia jak nie ma takiej potrzeby.

Zdecydowanie odradzam. Oschła, nawet nie raczyła spojrzeć znad komputera. Nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem

Po usłyszeniu objawów, nawet nie raczyła mnie obejrzeć. Stwierdziła, że to nie problem ginekologiczny, mimo, ze jest to przeze mnie leczone w przychodniach ginekologicznych. Nie polecam, nieuprzejma, traktowała mnie z góry i z wyrzutem, że w ogóle przyszłam się dowiedzieć jak mogę się leczyć.