lek. med. Małgorzata Skulimowska

Ja chodze z dzieckiem do p. doktor jak jestem w Radomiu. Na stale mieszkam w Warszawie, ale nie zamienilabym jej na nikogo innego. Rzeczowa, dokladna z fajnym podejsciem do dzieci. Dokladnie tlumaczy i sprawdza nawet najmniejszy szmerek. Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100%

Pani Doktor zajmuje się nami od kilku lat. Rzeczowa dokładna i kompetentna.. W pełni ufam jej diagnozom i z pełnym podziwem słucham jej porad.

Do Pani doktor chodze z córką od kilku lat, zawsze na NFZ. Cierpliwa, opanowana. zawsze z żartem do mnie i do dziecka, a do tego w pełni profesjonalna: wszystko, nawet drobnostkę sprawdza dokładnie, a jak nie jest pewna diagnozy zawsze popiera ją badaniami. Poleciłam ją wielu osobom i żadna nie była nigdy zawiedziona.

Zastanawiam się skąd niektóre takie słabe opinie!!! Może nie jest idealnie, ale osoba posiadająca wiedzę. p Co do uprzejmości - w zależności czego od doktora oczekujesz. Na pewno wyleczy twoje dziecko i odpowie na wszystkie pytania!!!

Mój pediatra od wielu lat!!! Chodzę prywatnie, nigdy się nie zawiodłam!!! Jestem bardzo zadowolona!!!

Zdecydowanie świetny pediatra!!! Kompetentna, uprzejma i co najważniejsze wyleczyła moje dziecko, gdy inni pediatrzy postawili złą diagnozę. Polecam!!!

Do dr Skulimowskiej chodzę z dzieckiem od 2 lat, jestem bardzo zadowolona zarówno z leczenia jak i z uprzejmości. Pani doktor zawsze tłumaczy dokładnie co i jak dziecku podawać, kiedy przyjść na kontrolę itp. Poświęca wystarczająco dużo uwagi i czasu pacjentowi. Dziecko czuje się na wizycie swobodnie, nie boi się lekarza i bardzo dobrze mu się kojarzy sama lekarka i sposób w jaki przebiega wizyta (dziecko ma dopiero 3 lata, więc uważam to za istotny punkt). Według mnie jest to lekarz godny polecenia.

byłam u Pani dr, z dzieckiem 3 miesięcznym na pogotowiu- duża gorączka, a potem biegunka. Pani dr, najpierw się nadarła, że lekarze nie leczą gorączki tylko badają (nie podałam córce leku, gdyż chciałam być pewna, a to moje pierwsze dziecko i nie wiedziałam czy to zrobić) i że to moja wina, a potem dała antybiotyk stwierdzając zapalenie ucha. była to sobotnia noc, wiec w pon poleciałam do swojego lekarza i laryngologa, którzy zastanawiali się, skąd taka diagnoza. uszy wręcz były idealne zdrowe. Owy laryngolog nie stwierdził, żadnych zmian w uszach i gardle, i natychmiast kazał odstawić lek!! Pediatra stwierdził, ze to będzie labo jelitówka, albo 3 dniówka. dzień później szok, lekarka zadzwoniła spytać jak moja córka (ta lekarka u której byłam w poniedziałek - też państwowo) i potwierdziła się jej diagnoza, mała miała 3 dniówkę, z silnymi biegunkami, gorączka ustąpiła migiem po równych 3 dobach, a teraz wysypka. NIE polecam takich lekarzy!! Jak się nie wie, to nie ładuje się w dziecko ANTYBIOTYKU i to 3 miesięcznego!! miałabym do niej szacunek jakby powiedziała, ze nie jest pewna, i trzeba się udać na konsultacje, a nie na mnie się nadarła, a sama gó*** wie. Takich lekarzy powinni zwalniać dyscyplinarnie, bo tylko krzywdzą!!!!!!!

Byłam kilka razy u Pani Doktor na wizycie w przychodni. Niestety mimo pochlebnych opinii innych na mnie nie zrobiła dobrego wrażenia. Gdzieś zawieruszyła sie karta mojego dziecka a razem z nią zaświadczenie od alergologa że córka jest alergiczką i ma mieć przepisywane mleko na receptę. Pani dr zaczęła fuczeć jakby to była moja wina, kazała mi przynieść kolejne zaświadczenie z z wielką łaską przpisała mi 2 op mleka. A ja wizytę u alergologa mam dopiero na grudzień umówioną. Kolejna sprawa zapisałam rano na wizytę jedno dziecko a w ciągu dnia rozchorowało się drugie. Zabrałam oboje i znowu była wielka łaska że zechciała to nieumówione przyjąć bo była zmęczona po dyżurze w szpitalu. Już nie wspomnę o tym, że jak czegoś nie usłyszę dobrze (bo np mała płacze i poproszę o powtórzenie to najpierw patrzy na mnie jak na niedorozwoja a póxniej z wielka laska wytlumaczy

Ja osobiście też nie jestem za lekarzami na NFZ, ale czasami człowiek musi skorzystać z ich usług. Co do dr Skulimowskiej... Byłam na wizycie kontrolnej z córeczką 3 tygodniową i niestety wrażenie dr zrobiła na mnie nie najlepsze. Dziecko miało wyrwane oba obojczyki (niestety stało się to podczas porodu) i była taka informacja zapisana w książeczce zdrowia, ale pani S. nawet nie zainteresowała się tym i nie obejrzała małej. Do tego była bardzo nie miła, wręcz chamska !! Niestety, ale jeśli nie idzie się prywatnie to tak ludzi traktują ! Byle jak. Osobiście odradzam i nikomu nie poleciłabym dr S.