Małgorzata Stach

1,3

Trafiliśmy do Pani doktor ze względu na brak naszej Pani pediatry z ropniejącym oczkiem noworodka. Nawet nie patrząc na dziecko zapisała od razu antybiotyk, a tak na prawdę od razu dwa, jakby jeden nie działał, to od razu zapisany został też silniejszy. Jak zapytałam o masaże kanalika, to kazała robić, ale antybiotyk i tak dać. Gdy po wizycie zapytałam o wpis do książeczki zdrowia, to stwierdziła, że bez sensu i nie będzie robić wpisu. Następnym razem gdy byliśmy już u naszego lekarza usłyszeliśmy, żeby nie wykupywać antybiotyku tylko na razie ...

Gdy po wizycie zapytałam o wpis do książeczki zdrowia, to stwierdziła, że bez sensu i nie będzie robić wpisu. Następnym razem gdy byliśmy już u naszego lekarza usłyszeliśmy, żeby nie wykupywać antybiotyku tylko na razie zastosować sam masaż, który w efekcie pomógł.

ta Pani jest osoba bardzo "zimna",konkretna.syn jej nie polubił.fachowo wytlumaczyla jak podawac synowi lek wziewny.ogolna ocene daje na 3

Pani doktor robi straszne problemy dzieciom klas sportowych, nie chce wystawiać skierowania na badania lekarskie koniecznych do klasy sportowej (OB, morfologia, EKG). W ramach wsparcia podpiera się panią z rejestracji, która skutecznie wprowadza w błąd pacjenta (polecam kontakt z NFZ).