lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

Internista, Diabetolog

Szybka i rzeczowa wizyta, badanie recepty i do domu. bardzo mi się podobało. Pani doktor zna się na cukrzycy.

leczę się na cukrzyce 4 lata. Myślałam że wiem już wszystko. Okazało się że nie wszystko wiem trzeba słuchać dobrego doktora

Pierwszy lekarz który umie słuchać. Nie znam się na lekach trzeba mi tłumaczyć prosto. Ten doktor wytłumaczył mi wszystko. Bardzo doby doktor

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu

Pani Doktor nauczyła mnie obsługiwać glukometr, nie mam z tym teraz żadnego problemu. Miła i sympatyczna w rozmowie wysłuchała wszystkie moje problemy. Polecam gorąco

Uspokoiłem się, zrozumiałem trochę co to jest cukrzyca. Pani Doktor jest bardzo miła i odpowiada na wszystkie pytania. bardzo dobry lekarz

Duża wiedza i uprzejmość, jasno i zrozumiale tłumaczy skomplikowane zagadnienia związane z cukrzycą. Uspokoiła mnie cukrzycę się leczy to nie jest problem. polecam

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........tam.......................................................................................................................................................................................................................................................