lekarz Małgorzata Święconek-Strąkowska

Psychiatra

Jest bardzo sympatyczna,jako lekarza znam od prawie zawsze leczyła się moja rodzina i ja też znam bardo dobrze.Polecam ma serce dla każdego pacjenta,jest miła uczuciowa i bardzo sympatyczna..Pozdrawiam panią doktor.

Polecam, jeździłam do tej pani za czasów okresu dojrzewania, sporo lat mineło, ale polecam z całego serca, bardzo godny zaufania lekarz z wspaniałym podejściem do pacjenta

Wspaniały, godny zaufania lekarz , niezwykłe podejście do dzieci zwłaszcza ze szczególnymi potrzebami.

Bardzo polecam tą panią doktor. Na każdej wizycie wysłucha, doradzi dobierze leki. Uważam że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. dla niej liczy pacjent, a najważniejsze jest to że moja córka jeździ do niej z uśmiechem na twarzy.

Mój syn jest zadowolony z wizyt u tej Pani dr. Jest dużo spokojniejszy, zaczyna radzić sobie z niepowodzeniami.Tabletki robią swoje, ale duże znaczenie mają też rozmowy z Panią dr. Schorzenia natury psychicznej wymagają czasu, nie od razu widoczna jest poprawa. W przypadku mojego syna jest dużo lepiej niż przed wizytą o terapeutki, więc polecam Panią Małgorzatę.

Raczej nie polecam wizyt u tej pani doktor

Raczej nie polecam wizyt u tej pani doktor