lek. dent. Małgorzata Szymańska

1,5
1,6
1,9
1,8

Jeśli szanujecie swój czas to zdecydowanie NIE polecam. Czas oczekiwania CO NAJMNIEJ godzina, zawsze oraz przy każdej wizycie przez 3 lata leczenia. Pomimo wiszącej informacji, że godzina wizyty jest godziną informacyjną czas oczekiwania liczony w godzinach to nie obsunięcie tylko brak szacunku do klienta. Efekty leczenia nieadekwatne do wysokiej (i coraz wyższej) ceny. Zdecydowanie nie wybrałabym tego gabinetu drugi raz oraz stanowczo odradzam każdemu kto dopiero wybiera.

NIE POLECAM,zęby po 2 latach się rozjechały mimo stosowania zaleceń pani doktor , ciagle odklejanie drutów, zamków. Szczęka się wykrzywiła, teraz po czasie wszystko wychodzi , jeszcze raz NIE POLECAM!!!

Jeździłam do pani Szymańskiej parę dobrych lat. Rezultaty były widoczne owszem... Tylko szkoda że przez miesiąc . Po miesiącu zęby rozjechały się każdy w swoją stronę. Jeszcze będąc na wizycie kontrolnej dostałam ochrzan za to że nie noszę aparatu . Chociaż go nosiłam . Nie polecam . Nigdy więcej. Plus oczekiwanie aby wejść do gabinetu, które nie raz wynosiło parę godzin . I po tym okazywało się że nie ja jedna mam wizytę na to godzinę. To jest horror... A

Ten gabinet to jakaś pomyłka tam liczy się ilość tylko ilość przyjętych pacjentów . Przyjmuje pacjentów po dwóch na raz! Przez co czeka się czasem 10 minut na fotelu zanim skonczy miedzy czasie drugiego pacjenta.. a efekt jest tego taki ze po 3 latach noszenia aparatu zęby wchodzą jeden na drugi mimo że dostosowałam się do wszelkich zaleceń. Poczekalnia peka w szwach. Czeka się czasem ponad godzinę. Pani Doktor nie ma czasu nawet nic wytłumaczyć na wizytach jak postęp. A wizyty do najtańszych wiadomo nie należą. Także w sumie to ...

Pani Doktor nie ma czasu nawet nic wytłumaczyć na wizytach jak postęp. A wizyty do najtańszych wiadomo nie należą. Także w sumie to pieniądze i czas poszły w błoto!

Czekac trzeba na wejscie minimum 2h. Po aparacie zęby mam nadal krzywe. Mialam wrażenie, ze dr Szymanska nie wie co robi. Asystentki niemile. Stanowczo nie polecam

Stanowczo nie polecam, lekarz nie ma szacunki do pacjenta. Płacisz za wizytę a co miesiąc musisz czekać ponad 2 godziny aż Cie przyjmą

To, co dzieje się w poczekalni u dr Szymańskiej przechodzi ludzkie pojęcie. Tak dużo ludzi czeka z powodu umawiania kilku osób na jedną godzinę bądź w niewielkich odstępach czasowych. Spowodowane jest to również nagminnym spóźnianiem się dr. W ciągu 2,5 roku jeśli raz wzięta byłam tylko z 5 minutowym opóźnieniem, bardzo się zdziwiłam, że tak krótko czekałam. Branie 2 a ostatnio 3 osób na raz to norma. Ścisk w poczekalni, że aż nie ma czym oddychać, ale Pani dr zareagowała w porę i powiększyła poczekalnie.... Miła jest owszem, ale tylko dla ludzi, którzy przychodzą na konsultacje i chcą założyć aparat,pozniej jest już tylko gorzej.. Brak szacunku do czasu klienta. Zdecydowanie nie polecam, jeśli szanujesz swój czas i pieniądze.

Kompetentna realizacja uslugi medycznej a takze uprzejme i fleksyjne,indywidualne podejscie do pacjenta. Korzystam od kilku lat z uslug gabinetu Pani Dr.Szymanskiej,rodzina i znajomi rowniez,chociaz wszyscy dojezdzamy z odleglych miejsc,jakosc pracy Pani Dr.Szymanskiej nie pozoszawia watpliwosci o slusznosci tej decyzji.Polecam. Magdalena

Magdalena