Stomatolog Pisz

Dworcowa 11/1
12-200 Pisz

Bardzo miła i fachowa obsługa leczę zeby u pani Ilony od kilku miesiecy i jestem zadowolona polecam każdemu :)

Kościuszki 8 A

absolutnie pełen profesjonalizm godny polecenia ,
przy tym miły ,uprzejmy i rzetelny
taki stomatolog to nie tylko lekarz,ale również człowiek z pasją.

absolutnie pełen profesjonalizm godny polecenia ,
przy tym miły ,uprzejmy i rzetelny
taki stomatolog to nie tylko lekarz,ale również człowiek z pasją.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Stomatologiczny

12-200 Pisz

Bardzo kompetentny i delikatny, przy tym solidny i otwarty. Bałam się bardzo, a okazało się, że niepotrzebnie. Polecam.

Piłsudskiego 14
12-200 Pisz

Kompetentna realizacja uslugi medycznej a takze uprzejme i fleksyjne,indywidualne podejscie do pacjenta.
Korzystam od kilku lat z uslug gabinetu Pani Dr.Szymanskiej,rodzina i znajomi rowniez,chociaz wszyscy dojezdzamy z odleglych miejsc,jakosc pracy Pani Dr.Szymanskiej nie pozoszawia watpliwosci o slusznosci tej decyzji.Polecam.
Magdalena

Magdalena

Opinia dodana przez: Magdalena

Kościuszki 8 A
12-200 Pisz

Lekarka niemiła i ważna. Pacjenta traktuje jak intruza. Jak za komuny. Co do fachowosci to się okaże,ale wyniosłłosc nie zachęca do wizyty. Widać brak konkurencji na rynku pozwala być nie miłym i wyniosły. Cierpisz to się zgadzaj na mnie.

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
ulica Sienkiewicza 4/31a