lek. dent. Małgorzata Szyndlar-Dudek

Ortodonta, Stomatolog

1,7

umówiona wizyta z miesięcznym wyprzedzeniem, w dniu wizyty potwierdzona telefonicznie, po przyjściu z 15 minutowym wyprzedzeniem ,oczekiwanie koło 1 godziny w poczekalni bez słowa wyjaśnienia ani jaki powód opóźnienia i kiedy pacjent zostanie przyjęty, nawet słowa "przepraszam"- totalne lekceważenie pacjenta

Polecam Miałem wyrywane celowo 4 zęby i zakładany aparat na 2 lata. Górna szczęka idealnie dolna też, ale musze nosić dodatkowy drucik zabezpieczający (wewnątrz - niewidoczny) na dolnej szczęce. Z leczenia jestem zadowolony, efekt jest bardzo dobry. Malutkim minusem jest ten drucik. Ceny myśle przystępne, konkurencyjne. Dodam że moja znajoma ma obecnie aparat u innego dentysty i same problemy, pani stomatolog nic nie tłumaczy i raczej nie słucha uwag a efekt po prawie dwóch latach niezadowalający. A sądze że "przypadek" dużo łatwiejszy od mojego.

Polecam

Z panią Dudek miałam przyjemność obcować w gabinecie w Krakowie przy Alejach.Owszem jest miła.Jdnak moje dziecko po zakończeniu leczenia aparatem stałym okazało się 7mcy pózniej że mósi znowu nosić aparat.Zresztą nie trzeba było być fachowcem żeby zobaczyć, iz pomimo stosowania nocnej wkładki zęby "krzywiły" się coraz bardziej.Nie wiem czy to wina p. doktor czy tej wkładki