Stomatolog Myślenice

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Jestem zachwycona po wizycie. Po raz pierwszy, w momencie kiedy usiadłam na fotel dentystyczny, zszedł ze mnie stres. Pani doktor bardzo miła i fachowa☺️ Spokojnie wszystko mi tłumaczyła co będzie robić krok po kroku.
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Polecam Pana doktora całym sercem. Bałam się wyrywania ciężko polozonej ósemki, Pan Witold pozbył się jej w 5 minut. Całkowicie bezboleśnie. Nie potrzebnych było tyle nerwów i strachu z mojej strony. POLECAM

Opinia dodana przez: Natalia

Polecam
Miałem wyrywane celowo 4 zęby i zakładany aparat na 2 lata. Górna szczęka idealnie dolna też, ale musze nosić dodatkowy drucik zabezpieczający (wewnątrz - niewidoczny) na dolnej szczęce. Z leczenia jestem zadowolony, efekt jest bardzo dobry. Malutkim minusem jest ten drucik. Ceny myśle przystępne, konkurencyjne.

Polecam
Dodam że moja znajoma ma obecnie aparat u innego dentysty i same problemy, pani stomatolog nic nie tłumaczy i raczej nie słucha uwag a efekt po prawie dwóch latach niezadowalający. A sądze że "przypadek" dużo łatwiejszy od mojego.

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie nie odezwał zostawił mnie znieczulonego na fotelu i wyszedł na 10 min;/

Opinia dodana przez: Mysza

OKULODENT SC.

32-400 Myślenice

Bardzo kiepska i droga. Po jej leczeniu musiałam poprawiać plomby, wyglądały bardzo nie estetycznie.

Prywatny Gabinet Lekarski
Dąbrowskiego 13a