Filtruj terminy

Stomatolog Myślenice

lek. dent. Agnieszka Sobieraj

32-400 Myślenice

Rewelacja. Polecam Panią Doktor. Po długich i stresujących poszukiwaniach wreszcie trafiłam na kompetentną a zarazem życzliwą specjalistkę dla mojej córki. Po wielu trudnych wizytach moja córka chętnie idzie do dentysty. Pani doktor nie tylko świetnie wykonuje swoją pracę, ale również ma świetne podejście do pacjenta, również tego małego.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ewa Chądzyńska

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie ...
Opinia dodana przez: Mysza

lek. dent. Joanna Musiał

32-400 Myślenice

Rzeczowe podejście i konkretne. Jak ktoś chce klepania po pupci to niech zmnieni gabinet na psychoanalizę. Tu się leczy zęby i to nie za stawki z "z palca" lub z kosmosu jak niektórzy stomatolodzy w Myślenicach. Osobiście dostałem na początku plan leczenia i harmonogram po tym jak Pani Doktor widziala rentgen. Świetne poczucie humoru i dystans. Jak to komuś nie pasuje, to trudno. Ja gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Witold Sobieraj

32-400 Myślenice

Wysokiej klasy specjalista! Zawsze miło i bezboleśnie. Dla DOKTORA nie ma rzeczy niemożliwych!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Małgorzata Szyndlar-Dudek

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-DENT. Centrum Stomatologiczne
ulica Słoneczna 34
32-400 Myślenice

umówiona wizyta z miesięcznym wyprzedzeniem, w dniu wizyty potwierdzona telefonicznie, po przyjściu z 15 minutowym wyprzedzeniem ,oczekiwanie koło 1 godziny w poczekalni bez słowa wyjaśnienia ani jaki powód opóźnienia i kiedy pacjent zostanie przyjęty, nawet słowa "przepraszam"- totalne lekceważenie pacjenta

lek. dent. Wanda Kaczmarczyk

ulica Kazimierza Wielkiego 93
32-400 Myślenice

Wyrywanie"8" rodem z XIX wieku. Znieczulenia prawie wcale, rwanie na żywo , bo Pani doktor musi czuć zęba. Godzina horroru, wycia i kopania z bólu. Wyjście z gabinetu do auta przy pomocy Pani Technik. Na drugi dzień poprawka u chirurga z pełnym komfortem jak na stan który zostawiła Pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Edyta Wójcik

OKULODENT SC.

32-400 Myślenice

Bardzo kiepska i droga. Po jej leczeniu musiałam poprawiać plomby, wyglądały bardzo nie estetycznie.

lek. dent. Marta Bałazy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPTIMADENT" s.c.
NIEPODLEGŁOŚCI 38.

lek. dent. Andrzej Strona