Filtruj terminy

lek. dent. Ewa Chądzyńska

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie ...
Opinia dodana przez: Mysza

lek. dent. Agnieszka Sobieraj

32-400 Myślenice

Jestem zachwycona po wizycie. Po raz pierwszy, w momencie kiedy usiadłam na fotel dentystyczny, zszedł ze mnie stres. Pani doktor bardzo miła i fachowa☺️ Spokojnie wszystko mi tłumaczyła co będzie robić krok po kroku.
Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Witold Sobieraj

32-400 Myślenice

Polecam Pana doktora całym sercem. Bałam się wyrywania ciężko polozonej ósemki, Pan Witold pozbył się jej w 5 minut. Całkowicie bezboleśnie. Nie potrzebnych było tyle nerwów i strachu z mojej strony. POLECAM
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Joanna Musiał

32-400 Myślenice

Profesjonalizm, doskonała obsługa pacjenta, dostępność i pasja do zawodu stomatologa to chyba jedne z najważniejszych cech jakie wyróżniają dr Musiał. Jestem wieloletnią pacjentką i żałuję tylko, że teraz moje coroczne wizyty u dr Musiał ograniczają się tylko do kontroli, bo wizyta w gabinecie Pani dr to czysta przyjemność.
Opinia dodana przez: Maria S.

lek. dent. Małgorzata Szyndlar-Dudek

Stomatolog, Ortodonta

Polecam
Miałem wyrywane celowo 4 zęby i zakładany aparat na 2 lata. Górna szczęka idealnie dolna też, ale musze nosić dodatkowy drucik zabezpieczający (wewnątrz - niewidoczny) na dolnej szczęce. Z leczenia jestem zadowolony, efekt jest bardzo dobry. Malutkim minusem jest ten drucik. Ceny myśle przystępne, konkurencyjne.
Dodam że moja znajoma ma obecnie aparat u innego dentysty i same problemy, pani stomatolog nic nie tłumaczy i raczej nie słucha uwag a ...

lek. dent. Edyta Wójcik

OKULODENT SC.

32-400 Myślenice

Bardzo kiepska i droga. Po jej leczeniu musiałam poprawiać plomby, wyglądały bardzo nie estetycznie.

lek. dent. Jakub Zwoliński

lek. dent. Anna Dutka