lek. dent. Witold Sobieraj

Jedyny dendysta do którego mam już pełne zaufanie, polecam z całego serca. Polecam każdemu kto boi się bardzo dendysty i kto ma większe problemy z zębami.

Wysokiej klasy specjalista! Zawsze miło i bezboleśnie. Dla DOKTORA nie ma rzeczy niemożliwych!!! Polecam!

Polecam Pana doktora całym sercem. Bałam się wyrywania ciężko polozonej ósemki, Pan Witold pozbył się jej w 5 minut. Całkowicie bezboleśnie. Nie potrzebnych było tyle nerwów i strachu z mojej strony. POLECAM

Witam , jest to najlepszy chirurg stomatolog w okolicach Myślenic . W mojej rodzinie pomógł już niejednej osobie zawsze miło szybko i fachowo nigdy nie wystąpiły żadne komplikacje . Polecam tego specjalistę

Polecam tego specjalistę

Polecam go, jako wyrwizęba. Robi to idealnie. Bo tyle się nauczył. W gronie weterynarzy będzie Pan nr 1. Do koni Panie Witoldzie, do świń Panie Sobieraj, a nie do ludzi... Pomylił Pan chyba, kiedyś kierunek studiów...