lek. dent. Joanna Musiał

2,6
2,6

Bardzo nie polecam, pierwsze dwa miesiące zęby leczone przez panią doktor nie bolały, po dwóch miesiącach zęby bolą z podwojoną siłą.

Rzeczowe podejście i konkretne. Jak ktoś chce klepania po pupci to niech zmnieni gabinet na psychoanalizę. Tu się leczy zęby i to nie za stawki z "z palca" lub z kosmosu jak niektórzy stomatolodzy w Myślenicach. Osobiście dostałem na początku plan leczenia i harmonogram po tym jak Pani Doktor widziala rentgen. Świetne poczucie humoru i dystans. Jak to komuś nie pasuje, to trudno. Ja gorąco polecam!!!

Profesjonalizm, doskonała obsługa pacjenta, dostępność i pasja do zawodu stomatologa to chyba jedne z najważniejszych cech jakie wyróżniają dr Musiał. Jestem wieloletnią pacjentką i żałuję tylko, że teraz moje coroczne wizyty u dr Musiał ograniczają się tylko do kontroli, bo wizyta w gabinecie Pani dr to czysta przyjemność.

Bardzo nerwowa osoba, znajomych ma w poważaniu pozostałych już nie. Jakakolwiek pomóc osobie nieznajomej nie wchodzi w grę.

Scaling na fundusz wykonany przez Panią doktor pozostawia wiele do życzenia niestety. Mało czasu poświęca pacjentom.