lek. dent. Agnieszka Sobieraj

Jak to mówią... lekarz też człowiek... Właśnie poznałem lekarza który też jest człowiekiem, a nie jest to zbyt powszechna cecha, atmosfera 5+, profesjonalizm 5+ ból/strach;) 4+ Reasumując bardzo polecam:)

Jak to mówią... lekarz też człowiek...
Reasumując bardzo polecam:)

Gorąco polecam. Cudowna pani doktor dla doraslych jak i dla dzieci.Juz na pierwszej wizycie wzbudza 100 % zaufanie. Naprawdę warto.

Gorąco polecam.
Naprawdę warto.

Rewelacja. Polecam Panią Doktor. Po długich i stresujących poszukiwaniach wreszcie trafiłam na kompetentną a zarazem życzliwą specjalistkę dla mojej córki. Po wielu trudnych wizytach moja córka chętnie idzie do dentysty. Pani doktor nie tylko świetnie wykonuje swoją pracę, ale również ma świetne podejście do pacjenta, również tego małego.

Jestem zachwycona po wizycie. Po raz pierwszy, w momencie kiedy usiadłam na fotel dentystyczny, zszedł ze mnie stres. Pani doktor bardzo miła i fachowa☺️ Spokojnie wszystko mi tłumaczyła co będzie robić krok po kroku. Polecam!

Polecam!

Pani Doktor fachowa, spokojna, zawsze miła i nawet dla takiego pacjenta jak ja cierpliwa :) Pani doktor poświeca całą swoją uwagę na pacjencie. Zawsze wychodzę zadowolona! Mogę nawet powiedzieć, że dzięki niej jak i całej asyście nie boję się już dentysty. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam:)

Jest swietna wreszcie nie mam tych brązowych rys na zębach z przodu przy plombach co mnie doprowadzalo do szału 3 razy mi je wymieniali i ciągle to samo A teraz juz rok mija i jest dobrze

Młoda, fachowa, bardzo miła szybko bezboleśnie, odpowiednie terminy , można prywatnie jak i na NFZ . Polecam

Polecam