Małgorzata Tomkalska

Ortodonta

Bardzo przyjemna Pani Doktor.Córce zakładaliśmy aparat stały,jesteśmy bardzo zadowoleni i ceną i idealnym uśmiechem.Polecam.

Leczy moja córkę, wszystko sprawnie i bezproblemowo, aparat początkowo prywatnie, potem na NFZ. Polecam.

byłam trzy razy, i trzeci raz był tym ostatnim. czekałam godzinę, żeby okazało się, że pani z rejestracji nie wpisała mnie do swego kajeciku. więc byłam, ale jakby mnie nie było. po godzinie oczekiwania czara goryczy się przelała. zawsze - kiedy byłam, czekałam, bo opóźnienie było 20-30 minut, ale czegoś takiego jeszcze nie widziłam. płacę ciężkie pieniądze, a ktoś traktuje mnie jak intruza. nie polecam!!!!

nie polecam!!!!

Leczę się u tej Pani od jakiś 3 lat. Nosiłem stały aparat na zęby przez ok. 1,5 roku i ząbki szybko i ładnie się wyprostowały (teraz noszę tylko retainer). Bez żadnych komplikacji i problemów. Mimo iż wadę zgryzu miałem bardzo dużą, to i tak Pani doktor dobrze sobie z nią poradziła. Konsultowała nawet mój przypadek z innymi lekarzami na jakimś wyjeździe w Warszawie, dzięki czemu miałem pewność, że wie co robi. Wolała być pewna, że da się naprawić mój defekt! Polecam serdecznie!

Byłam u pani doktor usunąć retainer i niestety miałam wrażenie, że robi to po raz pierwszy. Bardzo się spieszyła, osunęła jej się ręka z wiertłem, którym ściągała klej, przez co mam zadrapaną jedynkę u góry. Na dodatek klej nie został usunięty do końca i mam na jednym zębie kluskę i ciągłe wrażenie, że ząb jest brudny. Pomijając zdolności manualne, pani doktor nie zauważyła nawet, że mam usunięty jedynkę i jak jej powiedziałam to się bardzo zdziwiła. Taką rzecz zauważa zwykły stomatolog przy pierwszej wizycie, a ta pani najwyraźniej nie do końca zna się na swoim fachu.

Bardzo miła atmosfera. Doktor zna się na swojej pracy i podchodzi do niej z dużą precyzją. /Polecam swoim znajomym, już dwie osoby z mojej strony korzystają z Pani usług i przyznają, że jest to jeden z lepszych lekarzy./ pozdrawiamy serdecznie; Ula, Sylwia i Jędrek :)

pozdrawiamy serdecznie;
Ula, Sylwia i Jędrek :)