Małgorzata Wenda-Seyfried

Ortodonta

1,8
1,8

Zdecydowanie nie polecam. Trzy lata leczenia, wizyty co 4-5 tyg, morze wydanych pieniędzy. Obiecano wiele. Na koniec komentarz że wada była za duża i tak się powinniśmy cieszyć że coś udało sie zrobić. Przedmiotowe traktowanie pacjenta, żałuję że nie udało się w trakcie zmienić ortodonty.

Zdecydowanie nie polecam.

Trzy lata leczenia, wizyty co 4-5 tyg, morze wydanych pieniędzy.

Obiecano wiele.

Nie zgadzam się z opiniami innych. Pani doktor leczy mnie od 7 roku życia. Mam zdrowe, proste zęby. Aparat nosiłam zaledwie 1,5 roku. Zgryz nie wrócił do stanu poprzedniego. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić

Nie polecam !!! jestem bardzo niezadowolona.Córka po leczeniu na które wydalismy majatek ma zgryz w takim samym stanie lub gorszym.Ciagle odklejajace się zamki przedłyżyły leczenie ponad dwukrotnie.Po zdjeciu aparatu pani doktor stwierdziła ze wszystko jest ok .Po kontroli u innego stomatologa okazało sie ze zgryz w fatalnym stanie i pruchnica w kilku zębach o czym nie poinformowła nas nasz orto.pomimo, że pytałam.Zęby krzywią się ponownie pomimo płytek retencyjnych.Gdybym mogła cofnać czas...nie stac mnie na ponowne leczenie

Jest lekarzem ortodontą, ceniącą się bardzo wysoką opinią. Jednak umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Leczyłam się u niej około 3 lat. Poinformowała mnie, że leczenie się zakończyło, a zęby szybko wróciły do stanu z przed leczeniem. Nieinformujące pacjentów na początku o przebiegu leczenia. Gdy przychodzi do poprawki, pobiera opłaty za wizytę. Jej leczenie jest bezskuteczne. Nigdy więcej nie poszłabym do tego gabinetu w którym przyjmuje Pani doktor Małgorzata Wenda-Seyfried. Jest bardzo nie miła, liczy się dla niej tylko kasa. Niezależny jej na pacjentach od których wzięła już pieniądze. Zdecydowanie odradzam!