lekarz Małgorzata Wybacz

Psychiatra

Super podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, umie również słuchać uważnie pacjenta.. Jest bardzo miła, sympatyczna i co najważniejsze kompetentna. Doskonale dobrała mi leki i naprawdę wyciągnęła mnie z psychicznego dołka w którym trwałam blisko 2 lata. Serdecznie polecam wizyę u pani doktor

Lekarz od samego początku przejawia brak kompetencji. Źle dobrane leki, brak ich zmiany w chwili pojawienia się objawów negatywnych. Każdemu zdecydowanie odradzam. Można powiedzieć, że tylko wypisuje recepty, a na niczym się nie zna.

Super podejście, bardzo pomogła, żałuje, że dopiero jako trzeci lekarz dobrze dobrała leki i postawiła na nogi, dziękuję jej

Nie potrafi postawić właściwej diagnozy faszerując bez zastanowienia olbrzymimi dawkami mocnych leków wywołując dyskinezy.