prof. dr hab. n. med. Małgorzata Zajączkowska

Nefrolog dziecięcy

Profesor całkowicie ne powinna porzebywać z dziećmi. Jest bardzo niemiła, robi wszystko na własną rękę. Cały oddział boi się jej coś powiedzieć ponieważ ciągle wszczyna awantury. Leżałem u tej pani na oddziale z zapaleniem kłębuszkowym nerek w wieku 4 lat. Teraz jestem już dorosłym człowiekiem ale wciąż lęcze się z depresji która pojawiła się po przez bardzo złe wspomnienia z szpitala.

jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjenta, zajmuje się przypadkiem "całościowo"

Pani prof. jest cudowna. Ma świetne podejście do dzieci i rodziców. Brawa za posiadaną wiedze

Wielki szacunek za posiadaną wiedzę i podejście zarówno do małych pacjentów jak i rodziców zmagających się z chorobą swoich pociech.Rzeczowe informacje przekazywane przez Panią, bez niepotrzebnych emocji pomagają przetrwać niełatwe chwile. Bardzo dobrze prowadzony przez Panią oddział nefrologii - świetny i oddany dzieciom personel. Dziękujemy za wszystko.

W zupełności zgadzam się z przedmówcą! Miałam obawy idąc do lekarza z malutkim dzieckiem. Pani doktor okazała się ciepłą i miłą osobą, która profesjonalnie zajęła się problemem, z którym przyszłam. Moja córeczka jest już zdrowa, szczerze polecam panią Zajączkowską.