lekarz Małgorzata Zimmermann

2,1
2,2
2,4
2,2

Omijać z daleka. Lekceważy pacjentów i traktuje jak zlo konieczne. Gdy chcialam wytłumaczyć problem z jakim przyszlam to wyskoczyła na mnie z krzykiem że nie pozwolila mi się odezwać wiec po co się odzywam . Obejrzała moje badania ktore wykonalam prywatnie i na migrenowe bóle glowy kazala sie rozebrac po czym burknela cos pod nosem ze jestem krzywa. Mam wyprostowana sylwetkę, nie mam zadnej krzywizny,a na bóle migrenowe dala recepte na padaczkę. Nie przeprowadzila zemna zadnego wywiadu lekarskiego, nie bylo zadnej rozmowy. Omijać jak ktoś chce się leczyć z migren.

Omijać z daleka.
Lekceważy pacjentów i traktuje jak zlo konieczne.
Nie przeprowadzila zemna zadnego wywiadu lekarskiego, nie bylo zadnej rozmowy.
Omijać jak ktoś chce się leczyć z migren.

Byłam u Pani doktor pierwszy i ostatni raz. Pani doktor opukała mnie młoteczkiem po całym ciele a zaznaczam, ze przyszlam z bardzo częatym bolem glowy. Zanim zdarzyłam się ubrac recepty i skierowanie leżały już na biurku bez jakiegokolwiek komentarza. Nie polecam.

Omijać z daleka. Opinie innych to potwierdzają. Lepiej poszukać innego lekarza. Więcej zaszkodzi niż pomoże.

Pani doktor przeprowadziła wywiad z podaniem przeze mnie wszelkich objawów, które wskazywały na problem poważniejszy niż korzonki (jak się okazuje dysk, co inni lekarze stwierdzili już po objawach) po czym przeprowadziła badanie młoteczkiem po całym kręgosłupie i obolałym odcinku lędźwiowym również. Usztywnienie pleców i niedowład nóg dzięki temu powróciły w momencie. Zostały przepisane zastrzyki, sterydy oraz rezonans prywatnie. Rozumiem, że pacjentom się nie wierzy ale młoda osoba idzie do lekarza szukać pomocy , a nie zwolnienia , a od Pani doktor nie udziela żadnego komentarza po badaniu tylko daje recepty i "do widzenia" po 10min.

Na problem z bólem kręgosłupa dostałam lek na padaczkę, który powodował tysiące skutków ubocznych. Ciągłe czekałam na następne badania, które i tak niczego nie wyjaśniły. Pani dr eksperymentowała na moim zdrowiu, gdy mogłam się na poważnie leczyć u kogoś innego. Liczyło się aby tylko przyjść na wizytę. Nie polecam.

Nie polecam nikomu takiego lekarza ,nic nie tłumaczy o chorobie ,po roku leczenia postanowiłem zmienić lekarza i to był traf w dziesiątkę.Teraz czuję się dużo lepiej i jestem na dobrej drodze do zdrowia.Omijajcie ją z daleka.

pozytywna .....................................................................................................................................................................................................................................

Mało kompetentna.Dzięki jej pomyłkom dzisiaj jestem inwalidą I grupy po 2 amputacjach

Bardzo kompetentna, pomogła mi i mojej teściowej , miła, chętna do pomocy, nie zbywała, tylko nawet jeśli to juz nie był problem neurologiczny to skierowała na inny oddział. Polecam.

Jest świetna. Kompetentna. Dokładna. Nawet mój mąż tak dokładnie mnie nie badał.