lekarz Małgorzata Żymełka

Lekarz rodzinny

Oczywiście polecam! Pani Doktor nigdy mnie nie zawiodła, jest uczciwa, kompetentna i sympatyczna, zawsze reaguje na czas a jeśli jest problem z którym sama sobie nie radzi odsyła do specjalisty co jest rzeczą normalną (przecież to jest lekarz ogólny - pierwszego kontaktu a nie laryngolog, kardiolog czy inny specjalista;) Personel oczywiście bez zarzutów sympatyczny i zawsze pomocny.

Pani doktor z reguły jest miła , ale za grosz nie zna sie na leczeniu ludzi . nie potrafi interpretowac wyników przedstawionych jej badan n. z gastroskopii którą miałam wykonaną i gdzie w opisie badania dokładnie było napisane że jest jakiś twór ona to zlekceważyła i dziś mam raka dzieki pani doktor. a co do personelu to Panie pielęgniarki sa miłe lecz ten facet który tam pracuje jest poprostu pomyłką chamski nieprzyjemny a udaje najmądrzejszego tacy niekompetentni ludzie już dawno nie powinni w takim miejscu pracować.

Stanowczo odradzam tą panią.Mam chore serce dostałem kilka ataków pani doktor nie chciała mi dać skierowania do specjalisty...zmuszony byłem wypisać się od tej Pani...Kolejny lekarz bez problemu dal mi skierowanie i okazalo się że to poważna choroba. Jakbym polegał na pani doktor to dzisiaj juz bym nie żył. OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA!!!

Witam, stanowczo odradzam tą Panią... Wyjątkowo niesympatyczna, sprawia wrażenie mało kompetentnej. Lepiej nie korzystać z jej usług. Robi wielką łaskę, że przyjmie i zbada pacjenta...Dzieli ludzi na lepszych i gorszych...

zdecydowanie odradzam Panią doktor. Miałam tą niestety okazję aby w chorobie trafić na Panią Doktor ale najbardziej co mnie zraziło to to że traktuje ludzi jak "plebs". Nie można dzielić ludzi na lepszych i gorszych bo ktoś się lepiej lub gorzej ubiera!!! Nie będę się rozwijała w temacie ale zdecydowanie odradzam.

Pani doktor bardzo kompetentna i uczciwa,godna zaufania,kompetentna.Pani doktor i pozostały personel bardzo uprzejmi,grzeczni interesuj się swoimi pacjentami,polecam.

Pani dr wrażliwa i empatyczna.Najważniejsze, że poza kompetencjami ( które niewątpliwie posiada ) nie wynosi się, nie traktuje pacjenta jak zła koniecznego.Polecam.

Tak jak wyzej,jestem zadowolona z obslugi w tej Przychodni u tego lekarza,pozoztały personel także kompetentny i uprzejmy.Lekarz godny polecenia przychodnia też.

Pani dr Małgorza jest super specjalistką. Zna swój fach, a do tego każdemu pomoże w miarę swoich możliwości.życzę jej dbrego samopoczucia.Oby tak dalej.Marek R.Opole