lekarz Marcin Bębenek

1,6
1,9
1,7
1,7

Doktor zbyt pewny siebie, poświęcił mi może 5 minut przy czym nie rozwiązał problemu, ba, nie zaproponował nawet żadnego wariantu, planu leczenia, nic. Nie dajcie sobie mydlić oczu kilkoma 'mądrymi' słowami, których użyje. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam wizyty u tego doktora, kompetencji mu brak, tłumaczyć to nie umie, czasu jaki mi poświęcił i dziecku to 5 minut, uprzejmość jego to nawet oceniam na zero ale nie ma takiej liczby w opinii, nie ma podejścia do dzieci jest młody i zarozumiały myśli że mu wszystko wolno. W mojej ocenie to kompletne zero brak podejścia do dzieci!!!!

mojim zadanie to jest bardzo dobry ortodenta

mojim zadanie to jest bardzo dobry ortodenta

Jest bardzo dobrym fachowcem, przez 3 lata leczyłam dziecko i było coraz gorzej, u doktora Bębenka za 3 miesiące efekty niesamowite.Bardzo polecam. Takie zdanie ma wiele matek, których dzieci leczy doktor.

Pan doktor zbyt pewny siebie zarozumiały nie ma za grosz pokory w sobie a zrozumienia dla dzieci i rodziców,mysli ze rozumy pozjadał,ciekawe czy na prywatnej wizycie tez sie tak zachowuje bo na klinice za panstwowe pieniąde to chce byc mądrzejszy od przełozonych.....a pacietow traktoje nie sypatycznie....