Marcin Birski

Neurochirurg

Jestem pacjentką Dr Birskiego o 3 lat, to jest niesamowity człowiek o anielskiej cierpliwości i niesamowitej wiedzy w swojej dziedzinie. Jestem mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Jednym słowem to prawdziwy lekarz z powołaniem. Życzę Dr Birskiemu dużo zdrowia i siły do dalszego leczenia chorych.

Jest to lekarz godny zaufania.Wytłumaczy pacjentowi chorobę oraz metodę leczenia.Jest bardzo uprzejmy.Na pewno polecę tego lekarza znajomemu, który wymaga konsultacji lekarskiej .

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz. Wielkie uznanie i szacunek dla Pana Doktora. Z poważaniem Henryk Zinkiewicz

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz.
Wielkie uznanie i szacunek dla Pana Doktora.
Z poważaniem
Henryk Zinkiewicz

Pan Doktor Marcin Birski - bardzo dobry, cierpliwy, wyrozumiały i zatroskany o pacjentów, wspaniały jako człowiek i lekarz specjalista - neurochirurg. Byłem operowany przez Pana Doktora, który szczegółowo wyjaśnił cel zabiegu. Operacja przebiegła pomyślnie, zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolony. Wyrażam pełne uznanie i szacunek dla całego zespołu Kliniki pod kierunkiem Pana Profesora Marka Harata. Serdecznie dziękuję, życząc dalszych sukcesów i szczęścia. Z poważaniem; wdzięczny pacjent - Henryk Zinkiewicz.

polecam wszystkim potrzebującym pomocy z chorobami kręgosłupa Doktora Mar4cina Birskieg.