mgr Marcin Bociański

Ortopeda

Do doktora Bociańskiego trafiłam, gdy byłam na wizycie u innego lekarza. Dr Zatorski zawołał dr Bociańskiego, aby ten zobaczył moje zdjęcie RTG. (Było na nim widać dziure w kości udowej). Doktor Bociański skierował mnie na tomografię komputerową . Gdy przyszły wyniki okazało się, że mam guza kości udowej. (mam 15 lat). Od razu załatwił mi termin w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologi w Choprzowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii narządów ruchu u dzieci. Ja nic nie musiałam robić. Zrobił wszystko za mnie i moich rodziców. Gdy przyjęli mnie do szpitala od razu zrobili mi rezenans magnetyczny. Wyniki miały byc w dzień mojej operacji. Tego dnia okazało się , że mój guz urósł w ciagu miesiąca 2 cm. Bali się go ruszyć. Doktor Bociański konsultował się z radiologiem,onkologiem,hematologiem i wieloma innymi specjalistami. Bardzo przejął się moim losem. Skierował mnie tez na rtg klatki piersiowej. Tydzień później przebyłam 4 i pół godzinną operacje usunięcia tego guza. Miałam przeszczep kości i tkanek. Teraz czekam aż zagoi mi sie dziura w kości. Blizna jest dość spora, ale nie przejmuję sie tym. Powoli odzyskuję sprawność w nodze. Jestem pod jego stała opieką. Jestem mu bardzo wdzięczna i zadowolona z jego pracy. Marta J.

U doktora Bociańskiego miałam wykonywany zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji, które bezpośrednio są wynikiem profesjonalizmu Pana doktora. Jest kompetentnym lekarzem ale także uprzejmym, kontaktownym człowiekiem.

Szukałam diagnozy problemów z kolanem około 8 lat. W tym czasie odwiedziłam kilku lekarzy, którzy stawiali różne diagnozy, ale bez powodzenia. W końcu trafiłam do dr Bociańskiego, z polecenia koleżanki. Postawił diagnozę na pierwszej wizycie, bez zdjęcia, bez zbędnego "gadania". Zabieg w przychodni w Świętochłowicach, bardzo przyjemny zespół operacyjny z Panem doktorem na czele. POLECAM!!! PS. Doktor przyjmuje też w Gliwicach w Przychodni Kolejowej na ul. Opolskiej.

Doktor Bociański operował mnie po złamaniu kości ramiennej na stoku. Przemieszczenie szyjki chirurgicznej z rotacją odłamów. Ma profesjonalne podejście do problemu i świetne do pacjenta. Przekonał mnie swoją znajomością tematu i pewnością siebie. Zrezygnowałam ze Sport kliniki na rzecz Sanvimedu w Zabrzu. Polecam, świetne warunki i dobra opieka. Jestem w trakcie rehabilitacji, dobrze się zapowiada, a blizna jest dość cienka. Dziękuję.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. ps. aż miło się u takiego doktorka leczyć ;D ;D

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta.
ps. aż miło się u takiego doktorka leczyć ;D ;D

Pełny profesjonalizm i zaangazowanie Szkoda, że za dobrym lekarzem w polsce nie idą bezpośrednio pieniądze.

najlepszy lekarz jakiego poznałam .. Naprawdę przejmuje sie problemami ludzi i z całych sił próbuje pomóc ..

Pełna kompleksowa usługa. Długi termin oczekiwania, warto było. Po operacji dobra opieka.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zabrze"?

Igor Karczewski

40-145 Katowice
Przychodnia Nr 6
Bogucicka 18a
40-226 Katowice
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze