Ortopeda Zabrze

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo niewątpliwie jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Sanvimed

Zabrze

U doktora Bociańskiego miałam wykonywany zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji, które bezpośrednio są wynikiem profesjonalizmu Pana doktora. Jest kompetentnym lekarzem ale także uprzejmym, kontaktownym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Hawranek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Szpital Miejski w Zabrzu

41-803 Biskupice, Zabrze

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)

Opinia dodana przez: MG

Szpital śląski w Cieszynie zyskał bardzo dużo mając takiego dobrego, kompetentnego lekarza ortopedę.Endoprotezę stawu biodrowego miałam robioną w 2017r.(marzec). .Ordynator lekarz Ochałek wspaniały specjalista, godny zaufania polecam go innym chorym.

Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Igor Karczewski

USG ortopedyczne, Ortopeda

ortoped
makowa 1
41-809 Pawłów, Zabrze

Polecam.Jestem pacjentem od kilku lat.Pan doktor pomógł wyleczyć różne dolegliwości i urazy moim znajomym i rodzinie.Niejednokrotnie były to przypadki leczenia skutecznego po nie zawsze trafnej diagnozie u innych lekarzy.

Opinia dodana przez: Piotr

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.UPRZEJMY,OPANOWANY,TAKTOWNY.TAKICH JUZ NIEMA.CIERPLIWOŚĆ I TŁUMACZENIE CHOROBY TO DLA PACJENTA BARDZO WAŻNE. POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA JAGODE I ŻYCZE ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU.

Opinia dodana przez: JAREK

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.

Opinia dodana przez: JS

szpital rejonowy

41-800 Zabrze

Pan doktor na pierwszy rzut wydaje się być arogancki, ale przy kolejnej wizycie, gdy sama zaczęłam więcej się odzywać Pan doktor zrobił się rozmowny, uprzejmy i poświęcił mi więcej czasu na wyjaśnienia i opis mojego przypadku.
Polecam Pana doktora, ...

Polecam Pana doktora, pod warunkiem, że strach przed postawieniem diagnozy zostawcie w domu :-)

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Uprzejmy, sympatyczny;)) Widać, że nie zależy mu na pacjentach ...;)))

Uprzejmy, sympatyczny;)) Widać, że nie zależy mu na pacjentach ...;)))