lekarz Jakub Wasilewski

Ortopeda

3,7

Jestem cały czas pod jego opieką i nie mam zamiaru zmieniać lekarza bo wiem, że lepszego nie znajdę. Miałam artroskopię kolana, endoprotezę też kolana i wszystko działa super. Tydzień po operacji chodziłam już bez kul. Mało tego. Kiedy po wypadku trafiłam na sor i zrobiono mi rentgen kolana, tego z endoprotezą, to lekarze, też ortopedzi, po prostu podziwiali, w jaki sposób jest ta endoproteza zrobiona. Jeden z nich powiedział wprost, że powinnam szanować takiego ortopedę i przenigdy nie szukać innego. Poza tym jest bardzo kulturalny, szanuje swoich pacjentów i robi wszystko, żeby pomóc.

Odradzam!!! Chyba, że chcecie zostać kalekami. Dr Wasilewski robił mi operację kolana - artroskopię. Nie zrobił rezonansu, bo jak to ujął, szkoda pieniędzy na badanie jak wejdziemy w kolano to wszystko się okaże co i jak. Powiedział że zrobił wszystko co było i już jest wszystko wporządku. Tydzień po operacji przy ściąganiu szwów, spytałam o rehabilitację, powiedział że nie jest mi potrzebna. Za to jest wręcz niezbędny zastrzyk w kolano, 1 dawka 1000 zł i dał nr telefonu do przedstawiciela medycznego. 3 tygodnie po operacji dalej boli jak diabli i ...

3 tygodnie po operacji dalej boli jak diabli i nie umiem chodzić po schodach. Poszłam do dwóch innych ortopedów i się okazało że mam zanik mięśnia uda, bo nie było rehabilitacji oraz rzepka jest dalej nie naprawiona i czeka mnie kolejna operacja. Dostałam od owych dwóch lekarzy - dr Kwiatkowskiego i dr Wrotniaka - skierowanie na rehabilitację na cito i skierowanie na rezonans na cito.
Dr Wasilewski, tylko kaleczy ludzi, zamiast leczyć i wciska wszystkim telefon do swojego przyjaciela, przedstawiciela medycznego. Czyżby miał jakiś w tym interes?
NIE POLECAM GO NEVER!!!

Bardzo polecam Pana doktora!Jak coś dolega w tych sprawach to tylko ON !,bardzo mi POMÓGŁ,i dzięki dr mogę normalnie funkcjonować nie olał mnie . w porównaniu do innych lekarzy .Po prostu świetny lekarz! I dobry czlowiek😊👍

Pan doktor na pierwszy rzut wydaje się być arogancki, ale przy kolejnej wizycie, gdy sama zaczęłam więcej się odzywać Pan doktor zrobił się rozmowny, uprzejmy i poświęcił mi więcej czasu na wyjaśnienia i opis mojego przypadku. Polecam Pana doktora, pod warunkiem, że strach przed postawieniem diagnozy zostawcie w domu :-)

Bardzo rzetelny,uprzejmy,tłumaczy na czym polega leczenie i przypuszczalny czas powrotu do zdrowia.Długa kolejka świadczy o jego podejściu do pacjenta i wykonywanego zawodu.

Kiedyś chciał ratować cały świat. Dziś niezły ortopeda pozdrawiam Kubuś

Kiedyś chciał ratować cały świat. Dziś niezły ortopeda pozdrawiam Kubuś