lekarz Jakub Wasilewski

Bardzo dobry fachowiec a do tego miły i uczynny człowiek. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Tomasz Gorycki

Bardzo dobry fachowiec a do tego miły i uczynny człowiek.
Polecam wszystkim.
Pozdrawiam
Tomasz Gorycki

Nie polecam. Na SOR trafił pacjent z podejrzeniem wyrostka robaczkowego. Dr nawet nie zrobił USG ,stwierdził że nie potrafi. Więc ja się ,jak on ma ratować ludzią życie, skoro tego nie potrafi.i co robi na Sorze.

Zero szacunku dla pacjentów (i ratowników medycznych) czekających od rana na wizytę. Lekarz,który wychodzi "na chwilę" pomimo tego, że widzi starszą pacjentkę z SOR i wielu pacjentów wciąż siadzących na korytarzu. Świadome lekceważenie, a i tak lekarz wraca obrażony po 1,5h!

„Z czystym sumieniem polecam dr. Jakuba Wasilewskiego . Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby. Dr Jakub Wasilewski poskłada każdego połamańca. Z czystym Sumieniem polecam Pana Doktora

Dr Jakub Wasilewski poskłada każdego połamańca.
Z czystym Sumieniem polecam Pana Doktora

Jestem cały czas pod jego opieką i nie mam zamiaru zmieniać lekarza bo wiem, że lepszego nie znajdę. Miałam artroskopię kolana, endoprotezę też kolana i wszystko działa super. Tydzień po operacji chodziłam już bez kul. Mało tego. Kiedy po wypadku trafiłam na sor i zrobiono mi rentgen kolana, tego z endoprotezą, to lekarze, też ortopedzi, po prostu podziwiali, w jaki sposób jest ta endoproteza zrobiona. Jeden z nich powiedział wprost, że powinnam szanować takiego ortopedę i przenigdy nie szukać innego. Poza tym jest bardzo kulturalny, szanuje swoich pacjentów i robi wszystko, żeby pomóc.

Bardzo polecam Pana doktora!Jak coś dolega w tych sprawach to tylko ON !,bardzo mi POMÓGŁ,i dzięki dr mogę normalnie funkcjonować nie olał mnie . w porównaniu do innych lekarzy .Po prostu świetny lekarz! I dobry czlowiek😊👍

Pan doktor na pierwszy rzut wydaje się być arogancki, ale przy kolejnej wizycie, gdy sama zaczęłam więcej się odzywać Pan doktor zrobił się rozmowny, uprzejmy i poświęcił mi więcej czasu na wyjaśnienia i opis mojego przypadku. Polecam Pana doktora, pod warunkiem, że strach przed postawieniem diagnozy zostawcie w domu :-)

Odradzam!!! Chyba, że chcecie zostać kalekami. Dr Wasilewski robił mi operację kolana - artroskopię. Nie zrobił rezonansu, bo jak to ujął, szkoda pieniędzy na badanie jak wejdziemy w kolano to wszystko się okaże co i jak. Powiedział że zrobił wszystko co było i już jest wszystko wporządku. Tydzień po operacji przy ściąganiu szwów, spytałam o rehabilitację, powiedział że nie jest mi potrzebna. Za to jest wręcz niezbędny zastrzyk w kolano, 1 dawka 1000 zł i dał nr telefonu do przedstawiciela medycznego. 3 tygodnie po operacji dalej boli jak diabli i ...

3 tygodnie po operacji dalej boli jak diabli i nie umiem chodzić po schodach. Poszłam do dwóch innych ortopedów i się okazało że mam zanik mięśnia uda, bo nie było rehabilitacji oraz rzepka jest dalej nie naprawiona i czeka mnie kolejna operacja. Dostałam od owych dwóch lekarzy - dr Kwiatkowskiego i dr Wrotniaka - skierowanie na rehabilitację na cito i skierowanie na rezonans na cito.
Dr Wasilewski, tylko kaleczy ludzi, zamiast leczyć i wciska wszystkim telefon do swojego przyjaciela, przedstawiciela medycznego. Czyżby miał jakiś w tym interes?
NIE POLECAM GO NEVER!!!

Kiedyś chciał ratować cały świat. Dziś niezły ortopeda pozdrawiam Kubuś