lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,8

Lekarz podważający kompetencje lekarza orzecznika ZUS, odradza rehabilitację sanatoryjną, wyklucza możliwość skierowania na badania, jeśli w danym momencie nie ma ostrych objawów. Nie jest zainteresowany historią przebytych dolegliwości - przerywa w pół zdania, nie jest zainteresowany wcześniejszymi wynikami badań. Podejście lekceważące - "Skoliozę mają wszyscy" i jeśli "nie wieje tragedią", to da się odczuć, że marnujemy czas. Najwyraźniej według Pana doktora, profilaktyka i diagnoza stanu obecnego nie są istotne. Badanie bardzo powierzchowne. Generalnie szkoda skierowania na taką wizytę.

Rzeczowy, kompetentny i nie owija w bawełnę. Po opisie zdarzenia potrzebował niecałej minuty aby upewnić się co mi dolegało i od razu wiedział jakie badania i leczenie zlecić. Tak powinien pracować lekarz.

Wizyta trwała 5 minut.Pan doktor nie miał albo czasu albo ochoty mnie wysłuchać. Nie zajrzał do wyników które przyniosłem. Stwierdził że stawy się zużywają i przepisał mi lek przeciwbólowy. Zero zaintetesowania pacjentem. Szkoda .

Polecam bardzo lekarz. Konkretny, rzeczowy, sympatyczny. Na jednej wizycie zrobione również RTG aby zweryfikować czy nic się nie dzieje z kośćmi. Przychodnia bardzo zadbana, sprzęt nowy. Mimo złych opinii nie mam nic do zarzucenia, wręcz jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i czuję się zaopiekowana. Lubie konkretnie i szybko załatwiać sprawę i to właśnie miało tam miejsce.

Czytając wszystkie opinie byłam przerażona i wahałam się z wizytą. Jakże dobrze, że z niej korzystałam. Pan Doktor wysłuchał mojej choroby, wykonał badanie, skierował od razu na RTG i po chwili przyjął i wystawił leki na spowolnienie chondromalacji. Zalecił też wizytę do kontroli za 2 miesiące. Ja nie mam nic do zarzucenia. Moim zdaniem negatywne opinie wynikają z tego, że Pan Doktor nie wdaje się w zbytnie , niepotrzebne dyskusje tylko od razu przechodzi do konkretów przez co może się wydawać mniej empatyczny. Uważam, że to konkretny i rzeczowy lekarz przez co wizyty też niepotrzebnie się nie przeciągają.

Świetny obraz służby zdrowia. Nie dziwię się, że to jedyny lekarz ortopeda w koloru do którego są szybkie terminy. Wizyta u tego specjalisty to stracony czas. Pan doktor nie słucha co się do niego mówi, po powiedzeniu ze miałam wypadek i powiedzeniu gdzie i co mnie boli lakarz pyta się mnie pacjenta czy był uraz po czym wypisuje skierowanie na coś innego co jest ostatnim ogniwem i leczymy skutek zamiast przyczynę. Jest to lekarz, który wykonuje swoją prace ZA KARĘ, a przynajmniej takie sprawia wrażenie.

Lekarz doskonale obrazujący polska służbę zdrowia. Dno. Arogancki i nieuprzejmy. To by jeszcze było do zniesienia, gdyby choć dobrze leczył. Niestety, zdiagnozował mnie błędnie i na ostry ból biodra, wręcz uniemożliwiający normalny chód, zalecił mi glukozamine. Oczywiscie, skutkowało to pogorszeniem, bo po jego błędnej diagnozie, chodzilam kulejąc z tym urazem biodra i zaczęło mi jeszcze szwankowac kolano. Na szczęście już się leczę gdzie indziej. Chroń Panie Boże przed takimi fachowcami!

Lekarz kompletnie nie kompetentny w swoim zawodzie. Zero jakiegokolwoek prawidlowego podejscia do pacjenta

Do Pana doktora trafiłam po złamaniu V kości śródstopia (przychodnia Bracka Guido). Wizyty co 2 tygodnie, kilka razy wykonane rtg, badanie palpacyjne. Doktor odpowiadał szczegółowo na każde pytanie, wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Nie mam zastrzeżeń.