Chirurg Ogólny Zabrze

- 64 lekarzy
Zabrze Chirurg ogólny dr Mariusz Deska

dr Mariusz Deska

Chirurg ogólny

liczba opinii: 17

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

liczba opinii: 28

Gabinet
3 Maja 118
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 1,6/5
Lekarz ortopeda Nowiński przyjmujący w poradni Makoszowy w Zabrzu jest niekompetentny i nieuprzejmy, wizyta u niego to tylko strata czasu i skierowania !! Jestem po operacji kolana (zerwane więzadła krzyżowe kilka lat temu), obecnie po skręceniu tegoż kolana i prawdopodobnie ponownym uszkodzeniu. Udałam się do owego specjalisty (śmiechu warte) ze spuchniętym kolanem pomimo, iż wcześniej przeczytałam negatywne opinie na jego temat, z nadzieją, że mnie przyjmie w trybie pilnym (tak ...
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Damian Czyżewski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 19

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Ptasia 3/1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,7/5
Jako że jestem Francuzem, wizja mojego leczenia w Polsce, wydawała mi się dość skomplikowana. Badania i leczenie wydawały się do przejścia, natomiast sama operacja , to było przerażające!
Nasze spotkanie z chirurgiem, doktorem Damianem Czyżewskim było najważniejsze, od tego zależało czy wrócić do Francji aby poddać się operacji czy też zaufać doktorowi i całkowicie się na Niego zdać.
Podczas naszego spotkania, Doktor poświęcił mi i mojej żonie sporo czasu, odpowiedział ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Chirurg ogólny

liczba opinii: 19

sk1
3/maja Zabrze
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,6/5
W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Zygmunt Fiutek

Chirurg ogólny

liczba opinii: 9

Gabinet
Wolności 303 lok. 5
Zabrze

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz godny polecenia przez wzgląd na swoją fachową wiedzę i zawsze profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Jestem jego pacjentką od 7 lat i w tym miesiącu byłam już na dwudziestej wizycie: w ciągu tych lat nigdy nie zostałam potraktowana po macoszemu (nawet, gdy zdarzały się poślizgi w przyjmowaniu pacjentów, to dr Fiutek zawsze profesjonalnie mnie traktował). Jestem zdziwiona, że niektórzy mają żal do doktora, o to, że nie wyleczył im ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marek Hawranek

Traumatolog, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Wojciech Mikusek

Flebolog, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem po konsultacji u Pana doktora. Podejście super, pełen profesjonalizm. Na wejście od razu uśmiech na twarzy . Bardzo miła atmosfera. Mimo iż boję się igieł Pan doktor podszedł do mnie indywidualnie. Zabieg skleroterapii przebieg szybko, nawet nie wiem kiedy się skończył. Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Na pewno polecę to koleżankom. WAM TEZ POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Stanisław Kowalczyk

Chirurg ogólny

liczba opinii: 5

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZABRZU

41-800 Zabrze

Średnia ocen: 1,1/5
Za co ten gość bierze nasze pieniądze skoro nie wykonuje wcale swojej pracy. Obraża pacjentów, poniża. Po przeszło pół roku czekania cała moja wizyta trwała 1,5 min. Żadnej diagnozy, żadnych lekarstw, zaleceń. Do kontroli za pół roku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Zbigniew Koszuta

Chirurg ogólny

liczba opinii: 4

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Średnia ocen: 4,0/5
Dotrzymuje umówionych terminów , chętnie udziela porady.Przed i po zabiegu troszczy się o pacjenta , interesuje się jego stanem zdrowia.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Janusz Jopek

Chirurg ogólny

liczba opinii: 4

Gabinet

Zabrze

Średnia ocen: 3,8/5
Bardzo dobry chirurg, świetny lekarz, spokojny i opanowany, stawia trafne diagnozy . Dużo tłumaczy i prowadzi wnikliwy wywiad z pacjentem. Nawet jak otrzymałam skierowanie na zabieg, to po rozmowie z doktorem człowiek jest spokojniejszy. POLECAM ŚWIETNY SPECJALISTA.
Opinia dodana przez: Renia

Chirurdzy ogólni w ZabrzuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat