Chirurg Ogólny Zabrze

- 64 lekarzy
Zabrze Chirurg ogólny dr Mariusz Deska

dr Mariusz Deska

Chirurg ogólny

liczba opinii: 19

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

liczba opinii: 37

Gabinet
3 Maja 118
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 1,8/5
Lekarz ortopeda Nowiński przyjmujący w poradni Makoszowy w Zabrzu jest niekompetentny i nieuprzejmy, wizyta u niego to tylko strata czasu i skierowania !! Jestem po operacji kolana (zerwane więzadła krzyżowe kilka lat temu), obecnie po skręceniu tegoż kolana i prawdopodobnie ponownym uszkodzeniu. Udałam się do owego specjalisty (śmiechu warte) ze spuchniętym kolanem pomimo, iż wcześniej przeczytałam negatywne opinie na jego temat, z nadzieją, że mnie przyjmie w trybie pilnym (tak ...
Opinia dodana przez: Renata

dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Chirurg ogólny

liczba opinii: 26

sk1
3/maja Zabrze
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 3,8/5
Ostatnio byłam na wizycie u Pani doktor.Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, potrafi też spokojnie wysłuchać .Jest osobą miłą i uprzejmą .Informuje pacjenta wyczerpująco o chorobie .Można zauważyć że cieszy się gdy pacjent zdrowieje , przynajmniej tak jest w moim przypadku.W obecnych czasach to w pewnym sensie rzadkość.Polecam Panią Doktor to miła osoba i dobry fachowiec .
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Damian Czyżewski

Chirurg ogólny

liczba opinii: 20

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Ptasia 3/1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,7/5
Jako że jestem Francuzem, wizja mojego leczenia w Polsce, wydawała mi się dość skomplikowana. Badania i leczenie wydawały się do przejścia, natomiast sama operacja , to było przerażające!
Nasze spotkanie z chirurgiem, doktorem Damianem Czyżewskim było najważniejsze, od tego zależało czy wrócić do Francji aby poddać się operacji czy też zaufać doktorowi i całkowicie się na Niego zdać.
Podczas naszego spotkania, Doktor poświęcił mi i mojej żonie sporo czasu, odpowiedział ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Zygmunt Fiutek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 9

Gabinet
Wolności 303 lok. 5
Zabrze

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz godny polecenia przez wzgląd na swoją fachową wiedzę i zawsze profesjonalne, kulturalne podejście do pacjenta. Jestem jego pacjentką od 7 lat i w tym miesiącu byłam już na dwudziestej wizycie: w ciągu tych lat nigdy nie zostałam potraktowana po macoszemu (nawet, gdy zdarzały się poślizgi w przyjmowaniu pacjentów, to dr Fiutek zawsze profesjonalnie mnie traktował). Jestem zdziwiona, że niektórzy mają żal do doktora, o to, że nie wyleczył im ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem po konsultacji u Pana doktora. Podejście super, pełen profesjonalizm. Na wejście od razu uśmiech na twarzy . Bardzo miła atmosfera. Mimo iż boję się igieł Pan doktor podszedł do mnie indywidualnie. Zabieg skleroterapii przebieg szybko, nawet nie wiem kiedy się skończył. Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Na pewno polecę to koleżankom. WAM TEZ POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 6

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Stanisław Kowalczyk

Chirurg ogólny

liczba opinii: 6

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZABRZU

41-800 Zabrze

Średnia ocen: 1,1/5
Nie polecam! Lekarz opryskliwy, nie szanuje pacjentów, wręcz obraża. Zerowe zainteresowanie schorzeniem. Wizyta trwała 3 min. Ledwo spojrzał na nogę. Do kontroli za pół roku. Zero zaleceń, zero leków. Dał jakieś ogólnodostępne ulotki o żylakach. Nawet nie słucha co pacjent do niego mówi. Szczerze odradzam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogusław Ryfiński

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 4

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,8/5
Zabrze, rok 1992. Październik. Dzięki Panu, mój tato cieszył się życiem przez kolejnych 28 lat . By passy w Pana rękach zdziałały cuda niczym skrzydła u Anioła. Dziękuję całemu zespołowi historycznych ,, Bogów,, prof.:Relidze*, Zembali*, Bochenkowi i Panu dr R. Cichoniowi.
Opinia dodana przez: Anet

Chirurdzy ogólni w ZabrzuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat