Chirurg Ogólny Zabrze

sk1
3/maja Zabrze
41-800 Zabrze

W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Ewa
Chirurg ogólny Zabrze dr Mariusz Deska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Opinia dodana przez: Jolanta

41-800 Zabrze

Cuuudowny lekarz wie jak podejść do pacjeta żeby się nie bał, pełny profesjonalizm zna się na tym co robi godny polecenia w 100%

Opinia dodana przez: Dana pacjentka

lekarz Bogusław Ryfiński

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

DZIEKUJE Panie Profesorze za uratowanie życia mojej mamy Zofii Sikory z Kazimierza Dolnego.Pojawił się Pan jak ANIOŁ i otoczył moją mamę swoimi skrzydłami...uprzejmie,delikatnie,cierpliwie.Moja mama inaczej o Panu nie powie jak cyt."to jest mój Anioł"Dziękuję również za wyrozumiałość kiedy odpowiadał Pan na moje pytania,za kulturę osobistą,za ciepło które emanowało z Pana i za to,że mogłam z Panem rozmawiać jak z najlepszym przyjacielem.Życzę zdrowia,żeby mógł Pan służyć innym ludziom przez długie lata...Pozdrawiam serdecznie Wiola Trojnara

Opinia dodana przez: Wiola

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Wyzwolenia 7
41-800 Zabrze

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.

Opinia dodana przez: Monika

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Jest lekarzem kompetentnym, cierpliwym, komunikatywnym swoim pacjentom poświęca dużo uwagi, tłumaczy wszystko szczegółowo dlatego jest jak najbardziej godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anita

ul. Szczecińska 61
41-814 Zabrze

Serdecznie polecam, jestem po usunięciu znamienia. Pan doktor to sympatyczna, kompetentna osoba z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobrze i dokładnie wykonująca swoją pracę, piękne szycie, dokładność i dobre podejście do pacjenta. Polecam , Natalia

Opinia dodana przez: Natalia

oddział gastroenterologii
ul. 3 maja 13/15
41-800 Zabrze

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Hawranek

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Polecam lekarza. Nie bagatelizuje żadnej sprawy. Zleca odpowiednie badania. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.

Chirurdzy ogólni w mieście Zabrze