lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,8

Do Pana doktora trafiłam po złamaniu V kości śródstopia (przychodnia Bracka Guido). Wizyty co 2 tygodnie, kilka razy wykonane rtg, badanie palpacyjne. Doktor odpowiadał szczegółowo na każde pytanie, wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Nie mam zastrzeżeń.

Lekarz nieuprzejmy i niekompetentny.Zamiast skupić się na tym co człowiekowi dolega doczepił się maseczki ,że nie jest na nosie a ona mi się zsunęła przez przypadek ŻENADA. Przyjmuje w Przychodni Unia Bracka w Zabrzu. Dostałam się do niego w błyskawicznym tempie, po tygodniu oczekiwania. W sumie się nie dziwię, że nie ma do niego kolejek. Dla porównania w innych przychodniach terminy na drugą połowę roku. NIE POLECAM TEGO "LEKARZA"

NIE POLECAM TEGO "LEKARZA"

Nieuprzejmy, opryskliwy, lekceważy pacjenta. Brak empatii, kompetencji i ogłady! Szkoda czasu i skierowania.

Szokkk. Jak można tak leczyć. Panie doktorze nie wszyscy mają zwyrodnienia. Proszę spojrzeć głębiej. Są jeszcze złamania skręcenia itp. U pana chyba raczej wszyscy mają to samo i wszyscy dostają te same leki. Jestem w szoku. Mnie akurat pan postawił złą i to bardzo zła diagnozę. A przecież jest tyłu innych dobrych specjalistów, a ja poszłam do pana bo było szybko. Nigdy więcej!!!!!!

Lekarz nieuprzejmy i niekompetentny ... Nie polecam Pana Zbogniewa .. Stracony czas na tego Pana . Dziwię się , że dalej jest lekarzem

Dzień dobry Wspaniały serdeczny lekarz.Bardzo fachowo podszedł do mojego przypadku.Dzięki Panu doktorowi jestem dzisiaj już po zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego i mogę się swobodnie poruszać. Jestem wdzięczna i dziękuję bardzo.👍👍👍❤

Dzień dobry
Jestem wdzięczna i dziękuję bardzo.👍👍👍❤

Lekarz ortopeda Nowiński przyjmujący w poradni Makoszowy w Zabrzu jest niekompetentny i nieuprzejmy, wizyta u niego to tylko strata czasu i skierowania !! Jestem po operacji kolana (zerwane więzadła krzyżowe kilka lat temu), obecnie po skręceniu tegoż kolana i prawdopodobnie ponownym uszkodzeniu. Udałam się do owego specjalisty (śmiechu warte) ze spuchniętym kolanem pomimo, iż wcześniej przeczytałam negatywne opinie na jego temat, z nadzieją, że mnie przyjmie w trybie pilnym (tak jak na skierowaniu napisał lekarz kierujący) i może chociaż wypisze skierowanie na rezonans. Lekarz, miał zdecydować czy mój przypadek jest pilny. Obejrzał kolano i na oko stwierdził, że nic mi nie jest, nie było świeżego? urazu i to nie jest pilny przypadek. Nie chciał nawet słuchać o wykonaniu jakichkolwiek badań nie wspominając o rezonansie. Nie chciał oglądać wyników z poprzedniego badania, ani karty z operacji kolana. Ogólnie był bardzo nieuprzejmy (delikatnie rzecz ujmując). Po tej krótkiej wizycie udałam się do kierownika poradni, aby podzielić się wrażeniami z wizyty. Pani kierownik stanęła w obronie swojego pracownika jak lwica twierdząc, że ortopeda przyjmuje tu 30 lat i ma wielu pacjentów. Zaznaczam, że nie ma do niego kolejki jak do innych ortopedów w okolicy.
W tej przychodni panuje komuna i kolesiostwo. Pacjent jest zerem. PORAŻKA!!!
Dla porównania dodam, że już jestem po wizycie u specjalisty ortopedy z prawdziwego zdarzenia (oczywiście w innej przychodni), który przyjął mnie od razu, podczas wizyty zrobił dokładne badanie, wykonał usg kolana, stwierdził, że jest w nim płyn, wdrożył odpowiednie leczenie i zlecił wykonanie rezonansu w trybie pilnym. Nie polecam ortopedy Nowińskiego, wręcz przestrzegam - można stacić zdrowie.

Stracony czas, zwłaszcza dla ludzi pracujących. Zero wywiadu, zero odpowiedzi na zadane pytania. Miałam wrażenie, że pan doktor mnie lekceważy i szybko chce się mnie pozbyć z gabinetu. Mimo wyraźnego opisu rtg stwierdził, że nic mi nie jest i z braku laku może mi zapisać skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne. Szkoda mojego skierowania. Teraz rozumie, dlaczego do tego lekarza nie ma kolejek. Nie polecam nikomu.

A ja dla odmiany jestem zadowolona. Lekarz był uprzemy, wysłuchał, zlecił dodatkowo dla pewności RTG i przepisał szereg zbiegów.

Lekarz niekompetentny, na złamany krąg lędźwiowy przepisał gorset i... na tym się skończyło. Trafiłem do innego lekarza tej specjalności (na szczęście), który złapał się za głowę, jak można było dopuścić do takiego zbagatelizowania sprawy! Po pół roku leczenie złamania od nowa. Zdecydowanie nie polecam!