Marcin Bolek

Ortopeda

Doktorze, dziękuje bardzo za ludzkie podejście do pacjenta, mam nadzieję, że zawsze sie będzie Panu chciało chcieć ,tak jak teraz , rzadko dzisiaj spotyka sie sie lekarza który robi coś z potrzeby "lekarskiego"serca ,cierpliwość i kompetencja idą u Pana w parze,pozdrawiam i do zobaczenia .

Wspaniały lekarz i człowiek pełen empatii, co jest ewenementem w dzisiejszych czasach. Mogłam liczyć na niego w każdej sytuacji, tłumaczył cierpliwie i odpowiadał na każde moje pytanie. Oby więcej takich specjalistów, a przede wszystkim takich ludzi. Polecam bardzo!!!

Bardzo rzeczowy lekarz, uprzejmy, po tym jak inni lekarze mnie olali mowiac że wyniki badan są ok, myślał tak długo aż wpadł na pomysł przyczyny bólu! Super lekarz ktory nie wrzuca wszystkich do jednego worka, indywidualne podejście do pacjenta! polecam wszystkim

Lekarz jakich mało!!!! Super. Dużo czasu poświęca pacjentowi jest miły, uprzejmy a przy tym 100 % profesjonalny. POLECAM.

Z tą opinia, ze bosko przystojny zgadzam się w 100%. Poza tym jest jedynym ortopedą, któremu ufam. Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość i poczucie humoru to nieodzowne atrybuty Pana Doktora. Każdy pacjent jest dla Niego ważny. Mojemu niepełnosprawnemu podopiecznemu wyleczył kolano. Dzięki Jego wiedzy i kompetencjom chłopak uniknął operacji. Dziękuję Panie Doktorze.

REWELACJA!!!!!!!!!!!! Wspaniały lekarz, doskonale zajmuje się pacjentem a poza tym to bardzo ciepły i uprzejmy człowiek. Polecam w 100%

czy wie ktos moze w jakie dni przyjmuje dr Bolek w szpitalu? ostatnio jak bylam (pol roku temu) to byl wtorek i podobno w tym dniu przyjmowal caly czas, ale moze cos sie zmienilo

zgadzam sie z przedmowca. po pobycie na jozefowie po wypadku dochodze do wniosku ze jest jednym z niewielu lekarzy ktorym zalezy na pacjencie i ktory nie ma wszystkiego w dupie. polecam.

Wspaniały doktor podchodzący do pacjenta ze zrozumieniem i cierpliwoscią. Mialam juz do czynienia z wieloma ortopedami z uwagi na moje schorzenia ale to dr.Bolek kompleksowo zająl sie mną. Zalecil odpowiednie leczenie i szybka rehabilitacje. Nie wiecie czy przyjmuje gdzies na miescie bo w szpitalu jest strasznie duzo osob i trzeba dlugo czekac. |Ale warto. Polecam.

czekam na wizyte wtorkowa. ostatnio bylam w inny dzien i ogladal mnie ktos inny- masakra. dlatego pilnuje tych wtorkow zeby trafic na doktora. polecam. jest rewelacyjny.