Bardzo lubię pana Marcina. Świetny człowiek, a jednoczesnie dobry fachowiec, jeśli chodzi o sprawy związane z rehabilitacją. Miałem wielorotnie skręcony staw skokowy (uroki koszykówi) i ciągłe nawroty kontuzji. W końcu postanowiłem spróbować terapii i masażu. Miałem też przez jakis czas krótką przerwę w uprawianiu sportu. Teraz znowu wróciłem do gy i wydaje mi się, że efekty są, póki co poważniejszego urazu nie zaliczyłem, skręcenia juz dawno nie było. Jestem zadowoloony i poelecam! ;]

Fachowiec, skuteczny, potrafi zdziałać cuda, zaangażowany, NIE olewa swoich pacjentów, wręcz przeciwnie, zależy mu na tym, aby każdemu pomóc, szalenie sympatyczny człowiek.

Świetny fizykoterapeuta, a terapia z nim to czysta przyjemnosc, bo przynosi rezultaty!