lekarz Marcin Cymbalista

Pan doktor bardzo uprzejmy, w pełni poświęca czas pacjentowi nie ograniczając go, dokładnie tłumaczy chorobę i zakres leczenia. Naprawdę godny polecenia

Naprawdę godny polecenia

Bardzo rzeczowy i przyjazny ortopeda. Wszystko dokładnie tłumaczy także nawet człowiek bez specjalnej znajomości anatomii jest w stanie zrozumieć. Poświęcił mi tyle czasu ile było wymagane na badanie, wytłumaczenie problemu i diagnozę, bez pośpiechu i patrzenia na zegarek. Mój problem dotyczy kolan i po wizycie zrozumiałem dlaczego mnie bolą i jaką terapie należy zastosować. Pan Doktor szczerze mówi co można zrobić z problemem i nie wysyła bez potrzeby na operacje czy inne drogie kuracje. Z gabinetu wyszedłem z poczuciem, że byłem u prawdziwego fachowca z dużą wiedzą, a nie naciągacza. Polecam.

Świetny lekarz. po jednym teście na kolano wiedział co mi jest.

Świetny lekarz. po jednym teście na kolano wiedział co mi jest.

Zdecydowanie nie polecam tego ortopedy!zepsuł mi kolano po rekonstrukcji wiezadła krzyzowego, lepiej poswiecic troche pieniedzy i pojechac do kliniki sportowej w żorach(woj. śląskie) gdzie po wyzycie u lekarza wykazano, że kolano jest zbyt luzne i trzeba ponownie operowac!

Swietny Specjalista naprawde POLECAM!!!!

Swietny Specjalista naprawde POLECAM!!!!