dr n. med. Marcin Kawczyński

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełen kultury osobistej. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze pomoże. Diagnoza postawiona trafnie od samego początku.

Wizyta u Pana doktora Kawczyńskiego to sama przyjemność. Miły, sympatyczny,uśmiechnięty, pełna kultura osobista ale jednocześnie lekarz bardzo kompetentny posiadający ogromną wiedzę. Dodam, że Pani pielęgniarka, która pracuje z Panem doktorem jest równie miła i sympatyczna. Polecam

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który by z uśmiechem na twarzy wrócił do gabinetu z powodu mojego spóźnienia... Pan doktor pomógł mi zwalczyć bezgłos. Jego wewnętrzny spokój daje poczucie bezpieczeństwa.

Jest to świetny lekarz. W Polsce jest mało tak uprzejmych i mądrych lekarzy jak dr nauk med. Marcin Kawczyńki

Rewelacyjny lekarz! Niezwykle kulturalny, uprzejmy, kompetentny! Wielu mogłoby się od niego uczyć! Godny polecenia!

szkoda że niema dużo takich lekarzy którzy potrafią i chcą leczyc i pomagac pacjentom

Przemiły i kompetentny, można z nim nawet pożartować, polecam

Przemiły i kompetentny, można z nim nawet pożartować, polecam

prawdziwy lekarz, polecam z całego serca

prawdziwy lekarz, polecam z całego serca

Miły człowiek z poczuciem humoru. Super podejście do dzieci!

Miły człowiek z poczuciem humoru. Super podejście do dzieci!

super lekarz bardzo dobry godny polecenia chodzę do niego z córką i bardzo dobre ma podejście do dzieci:)