lek. dent. Marcin Kuffel

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Szczerze bardzo polecam Pana doktora.Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad na temat chrób,leków które przyjmuję itd,obejrzał zdjęcie zębów które miałam i wszystko wyjaśnił.Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane,a strach jak się okazało miał wielke oczy.Doktor wiedział,że mam ogromny lęk przed wyrwaniem zębów przez traumatyczne wyrwanie 6 u innego stomatologa,ale Pan dr.Kuffel sprawił,że czułam się bezpiecznie,czułam się bardzo zaopiekowana.Wyrywanie trwało tak szybko,że nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany.Dziękuje za poświęcony czas,rozmowę i bezbolesną pomoc.

Dwa lata temu wyrwanie dolnej 8 po lewej stronie.Do tej pory zdrętwiała część dolna plus pół wargi.Jak jem lub pije jak się nie skupie to z buzi wypada.Dr mówił,że to krwiak po zabiegu,ale wiem że uszkodził nerw bo krwiak wchłania się do 3 miesięcy.Jest mi smutno bo nie żyje się z tym komfortowo,jest to uciążliwe i wzmaga w niektóre dni jak boli bardziej we mnie agresje i poczucie niesprawiedliwości. Możecie isc bo nie koniecznie wam tez się to przydaży.Pisze opinie,zeby bylo wiadomo,ze nie zawsze jest kolorowo.