Córka miała bardzo duże problemy ze sobą Była nawet na oddziale Jak się okazało jest homoseksualna Mieliśmy duży problem w rodzinie z zaakceptowaniem tego U tego psychologa potrafiła się otworzyć chodzi chętnie czuje się zrozumiana ale my też musimy się uczyć jak jej nie obwiniać za to jaka jest

wnikliwy, rzeczowy, z poczuciem humoru, odpowiada na pytania i wątpliwości, terapia powoli ale działa

Bardzo miły człowiek, znający się na rzeczy. Mam tylko nadzieję że z czasem się nie zmieni i nadal będzie chciał pomagać.

W pewnym momencie terapii miałem wrażenie że kręcimy sie w kółko ale ostatecznie efekt jest dobry. Polecam.

Chodziłem w dzieciństwie przez wiele lat na terapię do tego pana, lecz poza miłą pogadanką w ogóle mi nie pomógł, nawet nie byłem w stanie się w pełni przed nim otworzyć, a chyba o to chodzi w terapii. Ponadto, gdy wystawiłem mu tego typu opinię w serwisie Znanylekarz, to pan Maciejski dodał pod nią swoją odpowiedź, widoczną dla wszystkich (opinia nie była anonimowa), w której zawarł szczegóły mojej terapii. Trochę to było bezczelne. Nie polecam tego lekarza.

Psycholog uprzejmy choć czasowo bardzo wyliczony. Nie polecam Pana przekazuje zdawkowe informacje zwrotne

Widać że ma duże doświadczenie i wiedze. Nie unika trudnych pytań, tłumaczy po co należy coś robić, czemu sie należy konfrontować z lękiem.

Dziękuję za pomoc, nie poytrafie zbyt dużo pisać bo nie jestem wylewna ale jak się trochę pochodzi to pomoga

Miałam problem w relacji z mężem, ale w zasadzie to był mój problem seksuologiczny. W okolicy trudno znaleźć seksuologa-psychoterapeutę, który cieszy się dobrą opinią. Wyczytaleam wiec najpierw w internecie że terapia poznawczo-behawioralna jest często stosowana w problemach seksualnych wywoływanych przez psychikę. Trudno mi było o tym mówić z mężczyzną ale się opłacało bo problemu już nie ma i nawet sie smieje że mógł być, no i mój mąż też jest zadowolony :)

Długo żyłem w przekonaniu że każdy ma swoje problemy, po kilku sesjach wiem że można się zmieniać.