W pewnym momencie terapii miałem wrażenie że kręcimy sie w kółko ale ostatecznie efekt jest dobry. Polecam.

Chodziłem w dzieciństwie przez wiele lat na terapię do tego pana, lecz poza miłą pogadanką w ogóle mi nie pomógł, nawet nie byłem w stanie się w pełni przed nim otworzyć, a chyba o to chodzi w terapii. Ponadto, gdy wystawiłem mu tego typu opinię w serwisie Znanylekarz, to pan Maciejski dodał pod nią swoją odpowiedź, widoczną dla wszystkich (opinia nie była anonimowa), w której zawarł szczegóły mojej terapii. Trochę to było bezczelne. Nie polecam tego lekarza.

Widać że ma duże doświadczenie i wiedze. Nie unika trudnych pytań, tłumaczy po co należy coś robić, czemu sie należy konfrontować z lękiem.

Dziękuję za pomoc, nie poytrafie zbyt dużo pisać bo nie jestem wylewna ale jak się trochę pochodzi to pomoga

Miałam problem w relacji z mężem, ale w zasadzie to był mój problem seksuologiczny. W okolicy trudno znaleźć seksuologa-psychoterapeutę, który cieszy się dobrą opinią. Wyczytaleam wiec najpierw w internecie że terapia poznawczo-behawioralna jest często stosowana w problemach seksualnych wywoływanych przez psychikę. Trudno mi było o tym mówić z mężczyzną ale się opłacało bo problemu już nie ma i nawet sie smieje że mógł być, no i mój mąż też jest zadowolony :)

Długo żyłem w przekonaniu że każdy ma swoje problemy, po kilku sesjach wiem że można się zmieniać.

dzięki tej terapii udało mi się zaczć wychodzić do ludzi, stałam się brdziej otwarta i nie myśle już tak pesymistycznie jak wcześniej

Mi bardzo pomógł, zdecydowanie polecam bardziej pochodzić do dobrego psychologa niż faszerować się lekami bez rozwiązania problemu

Dotałam konkretne wskazówki co do postępowania z dzieckiem, które jak na razie dają dość dobre rezultaty

wszystko dobrze się skończyło pomimo długiego czasu terapii, u innych psychologów mi nie pomagało