lekarz Marcin Malingowski

Okazuje się, że nawet do wyrywania ósemek można mieć pasję. Dr Marcin Malingowski podszedł do problemu trudno umiejscowionej ósemki z cierpliwością i empatią. Zwiększył znieczulenie, kiedy było konieczne, a i pożartował w krytycznym momencie dłutowania. Polecam! Ps. Aktualnie dzień po zabiegu -niezapomniany czas konsumowania wszelkiego rodzaju past, papek i kleików z ketonalem w tle! 😂mniam.

Minęło już kilka lat od usunięcia 8, ale jak jeszcze ktoraś będzie do wyrwania to bez zastanowienia skorzystam z usługi Pana dr :) korzeń przechodził blisko nerwów, Pan dr poinformował o możliwych powikłaniach (utrata czucia w policzku w przypadku naruszenia nerwów) zaproponował zamiast rwania zęba -spacer i kawę 😁pozostaliśmy jednak przy rwaniu zęba 😉znieczulenia dostałam tyle żeby nie bolało, zrobione najmniej inwazyjnie z uwagą na moją wystawiającą się żuchwę. Podejście do pacjenta super!

Swietny lekarz z profesjonalnym podejsciem i poczuciem humoru. Dba o pacjenta, wszystko wytłumaczył, do tego bardzo precyzyjny podczas wyrywania trudnej ósemki. Mimo ogromnego stresu czułam się bezpiecznie w rękach dr Malingowskiego. Polecam!

Byłam u pana doktora Malingowskiego w Poznaniu na ulicy Spornej 16 i z ręką na sercu jest to lekarz z powołania. Posiada dużo cierpliwości i wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej bardzo delikatnie i bezboleśnie. Muszę zaznaczyć, iż jestem trudnym pacjentką i trzeba mi poświęcić więcej czasu niż zwykle. Moje zęby bardzo trudno się wyrywa (wyrwał 2 zęby). Zarówno lekarz jak i Pani (blond włosy) bardzo sympatyczni. Podsumowując, pełen profesjonalizm)))

Muszę zaznaczyć, iż jestem trudnym pacjentką

Super! Bardzo polecam( nawet na dyżurze nocnym o 5 rano w niedziele😜) Dzięki za profesjonalne podejście

Bardzo profesjonalny stomatolog, fachowy. Zabieg bez bolesny, bez powikłań.Super atmosfera. Polecam.

Znam kilku b. dobrych dentystów w Poznaniu ale dr Malingowski jest po prostu świetny. Został przetestowany w ekstremalnych warunkach i zdecydowanie mogę go polecić. Zawsze profesjonalny i jednocześnie pełen empatii.

stomatolog godny polecenia. pełen profesjonalizm i sympatyczna atmosfera. wszystko prawie bezboleśnie.