lekarz Marcin Malingowski

Super! Bardzo polecam( nawet na dyżurze nocnym o 5 rano w niedziele😜) Dzięki za profesjonalne podejście

Znam kilku b. dobrych dentystów w Poznaniu ale dr Malingowski jest po prostu świetny. Został przetestowany w ekstremalnych warunkach i zdecydowanie mogę go polecić. Zawsze profesjonalny i jednocześnie pełen empatii.

Bardzo profesjonalny stomatolog, fachowy. Zabieg bez bolesny, bez powikłań.Super atmosfera. Polecam.

stomatolog godny polecenia. pełen profesjonalizm i sympatyczna atmosfera. wszystko prawie bezboleśnie.