3,6

Dr Marcin Misiek to wspaniały specjalista 👌,prawdziwy lekarz z powołaniem ,pracuje na najwyższych obrotach i poziomie ,zawsze uśmiechnięty pomimo zmęczenia i ciągłej intensywnej pracy na bloku operacyjnym ,zoperował mnie laparoskopowo to była trudna operacja ale Dr zrobił wszystko aby pozbyć się intruza i i i jednocześnie zachować wszystko co niezbędne abym mogła być Mamą 😄Dziękuję Doktorze 😀😀😁

Na początku dr Misiek do mnie nie przemawiał, nie rozumiałam zachwytów nad jego osobą. Moje podejście zmieniło się po laparoskopii. Na prawdę był świetny, pełen optymizmu i dobrego humoru. Tak szczerze to strasznie dobrze wspominam pobyt w szpitalu :). Nigdy nie miałam z nim większych problemów, chociaż ciężko się do Niego dodzwonić :P - cena sławy. Lubię, polecam i szczerze tęsknię za nim... :) Wspaniały człowiek, jak tylko będzie coś nie tak pędzę od razu do Niego 0 mimo że czekać trzeba ponad miesiąc :)

Świetny lekarz, pełen profesjonalizm, jest przemiły. Przeprowadził mi fachowo laparoskopie nie uszkadzając jajnika i rozśmieszył mnie na bloku operacyjnym dzięki czemu wogóle nie bałam się. Bardzo dobry, kompetentny lekarz godny polecenia.

Nie polecam tego doktora odradzam definitywnie kasuje 300 zł jakby był co najmniej profesorem a jest zwykłym ginekologiem nie słucha pacjentki przerywa i robi się bardzo nieprzyjemny najgorszy lekarz jakimkolwiek miałam do czynienia po drugie nic w problemie nie pomógł wręcz przeciwnie lepiej było te 300 zł dać na schronisko dla piesków

To lekarz naprawdę z powołania. Trafiłam do niego przez namowę znajomych.Wszystko odbyło się bardzo szybko. Na blok operacyjny dojechałam bez zawału serca tylko dzięki jego poczuciu humoru i zainteresowania-wystarczyły tylko 2 zdania. Mimo, że guz jajnika okazał się większy- 15 cm niż na usg to laparoskopię przeprowadził naprawdę fachowo - jeden mały ruch i zapalenie otrzewnej. Po operacji tez wykazał zainteresowanie i ogromne poczucie humoru, co sprawiło że szybciej dochodziłam do siebie. Jedyny wielki minus to ten, że właściwie prawie nigdy nie można z nim porozmawiać- wiecznie zajęty, robi kilka ...

Jedyny wielki minus to ten, że właściwie prawie nigdy nie można z nim porozmawiać- wiecznie zajęty, robi kilka spraw naraz i wszystko odbywa się w biegu. Trzeba robić kilka podejść w szpitalu, żeby zadać chociaż parę najważniejszych pytań, albo iść do gabinetu prywatnego gdzie terminy są bardzo odlegle.
Po prostu doktor przemieszcza się z prędkością światła.

Pan doktor Misiek jest świetnym lekarzem. Lubię do Niego przychodzić, mimo iż wczesniej wizyta u ginekologa była dla mnie koszmarem... to dr.Misiek to zmienił :). Jest bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi poprawic humor :). Nie zgadzam się ze liczy tylko na kase - ode mnie za pierwszą wizytę z USG wziął 100 zł, za każdą następną już tylko 50 zł. Ponadto zna się na rzeczy i proponuje różne mozliwości leczenia, takie jakie odpowiadają pacjentce. Jest tylko jeden minus - ma mało czasu, dlatego niezbyt dokładnie wszystko tłumaczy. Ale można pytać ;). POLECAM ! :)

dzięki Miśkowi odzyskalam wiare w lekarzy z powolania. Jak dla mnie jest numerem 1 . Bardzo dobry lekarz i dzieki temu ,ze jest taki dobry to nie zawsze ma czas dla wszystkich. Tak czy inaczej sadze ,ze czasem nawet warto poczekac na wizyte u niego.

Dr Marcin Misiek to doskonały specjalista. Gorąco polecam Doktora wszystkim pacjentkom z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ja zanim trafiłam do gabinetu Doktora odwiedziłam kilka innych. Wszędzie słyszałam, że muszą usunąć mi jajniki i macicę, bo przy mięśniakach tak się postępuje. Dr Misiek laparoskopowo usunął mi samego mięśniaka. Jestem pięć tygodni po operacji, czuję się świetnie i wszystkim kobietom z podobnymi problemami polecam konsultację u Doktora. Jest to naprawdę świetny fachowiec i warto mu zaufać.

Ciężka sprawa z tym doktorem... Kompetentny to może i jest, ale nie do końca to wykorzystuje. Mało czasu poświęca pacjentce, niezbyt dokładnie tłumaczy chorobę. Ma dziwne poczucie humoru i głupie teksty, na mnie one wrażenia nie robią, ale dla niektórych kobiet mogą być niesmaczne, przykładowo "teraz zajrzymy w majteczki"... Ogólnie dba o to żeby pacjentka czuła się komfortowo, ale te teksty to czasem uniemożliwiają. Teraz moze przejdę do plusów: ma ogromną wiedzę, nie bierze drogo za wizytę, jest dowcipny i zazwyczaj uśmiechniety, rozgadany (zależy od pory dnia) :)

wedlug mojej opini to bardzo dobry specjalista ginekolog-onkolog,realne diagnozy,a dobry humor Doktora nie powinien nikomu przeszkadzac ?