lekarz Marcin Pasiarski

2,9
2,9

Jeśli komuś śpieszno na "tamten" świat to zapraszam do doktorka pasiarskiego

Jeśli komuś śpieszno na "tamten" świat to zapraszam do doktorka pasiarskiego

wspanialy lekarz, o bardzo duzej wiedzy, wiecej takich ludz potrzeba w Polsce.

wspanialy lekarz, o bardzo duzej wiedzy, wiecej takich ludz potrzeba w Polsce.

Lekarz bardzo uprzejmy, choć często zabiegany. Dobrze tłumaczy wszystko o chorobie. Mnie pomógł i będę go polecać.

Ten lekarz, wypisując mnie ze szpitala przeoczył i nie wypisał mi ważnego leku hormonalnego, co spowodowało u mnie utratę przytomności i 2tygodniowy pobyt w przypadkowym szpitalu na prowincji.

Lekarz ten jest ordynatorem oddziału Hematologii w ŚCO. Nie mam pojęcia jakim cudem awansował na szefa oddziału (zapewne znajomości). Jest roztargniony, nie ma czasu na rozmowe z pacjentem. Jedyne co potrafi robić to rozkładać ręce i mówić "nic na to nie poradze ja nie mam wpływu" chciałem tu zaznaczyć że nie działo się tak tylko w moim przypadku. Oczywiste jest że pacjenci rozmawiają ze sobą i wydają swoje opinie, zapewniam że Ci z którymi rozmawiałem bardzo na niego narzekali. Znam wielu lekarzy i ordynatorów z różnych ośrodków w Polsce ale jeszcze nigdy nie widziałem takiego nieudacznika. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!