dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej z 2002 roku; tuż po stażu podyplomowym podjąłem pracę w Oddziale Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, gdzie zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie wymagane, by w 2010 roku zdobyć tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbyłem wiele szkoleń i staży w renomowanych klinikach w całej Europie, między innymi w Monachium, Oxfordzie, Brukseli, Berlinie, Wiedniu i Rzymie. Moja praktyka w szpitalu w Byt...

bardzo dobry lekarz jest bardzo miłym dla pacjetuw i dla mnie tesz jest w spaniałym jest bardzo dobrym lekarzem.

Polecam! Kompetentny lekarz z sercem na dłoni. Wysłucha, doradzi i co najważniejsze- pomoże w chorobie. Gdyby nie fakt, że uśmiech jest wiernym towarzyszem pana Marcina, być może nie miałabym odwagi wejść do gabinetu. Cudowny człowiek...

Witam, miałem duży problem z kolanem, non stop wysięki, artroskopia, drogie leki, blokady. Na reghabilitacje wydałem fortunę. Trafiłem do dr Pierchały przypadkiem, w poradni w Bytomiu. Byłem pozytywnie zaskoczony tym, że Pierchała jako pierwszy lekarz mnie zbadał. Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce ...

Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce 3 miesiące temu, od tej pory nie mam problemu z kolanem, oby tak zostało. Wizyta nie kosztowała mnie nic, problem rozwiązany. Trzymam kciuki, żeby tak zostało. Ogólnie, Pierchała to fajny facet, logiczny, bezpośredni, szczery do bólu :-)

Dr Pierchała uchronił mnie od niepotrzebnej, fikcyjnej i kosztownej operacji łokcia, którą zalecili mi w innej prywatnej placówce ortopedycznej w Krakowie. Mimo mało czytelnych zdjęć rtg dr wystawił prawidłową diagnozę, dla pewności zaprosił mnie do Bytomia na kolejne profesjonalne prześwietlenia rtg, aby wykluczyć wszelkie podejrzenia. Zdecydowanie mogę polecić Dr Marcina Pierchałę, oraz rehabilitanta Piotra Drząszcza z Marlibo Medica w Olkuszu, którym zawdzięczam profesjonalizm i rzetelne podejście do pacjenta.

Pan doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.Łączy fachowość i kompetencję z serdecznym podejściem do pacjenta. Polecam jako bardzo dobrego ortopedę.

Polecam jako bardzo dobrego ortopedę.

Zdecydowanie polecam wszystkim! Byłem u doktora z kolanem, które lecze już od dawna. Nareszcie lekarz, który powiedział mi dlaczego to kolano mnie boli i nie faszerował mnie zastrzykami. W sumie dotąd nikt nie powiedział mi, że można robić coś innego z moim kolanem niż tylko zastrzyki. Okazało się, że problem dotyczy rzepki i mięśni których ją trzymają. Do tego miałem wode w kolanie i jak mi to doktor wyciagnął od razu zabrał mnie na schody i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ból zniknął. Mogłem normalnie chodzić. Polecam wszystkim!

Bardzo pozytywne wrażenie. Szybka diagnoza. Moim zdaniem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Byłam u doktora Pierchały w Olkuszu w Marlibo-Medica z polecenia znajomego i w 100% potwierdzam jego opinie. Wreszcie kompetentny lekarz ortopeda w Olkuszu, za którym nie trzeba jeździć np. do Krakowa. Okazało się, że jest chirurgiem w Szpitalu Wojewódzkim w Bytomiu. Jestem w ogóle w szoku, że coś takiego powstało w Olkuszu jak ta przychodnia! Polecam:)

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz.Z sercem podchodzi do pacjenta przy każdej wizycie.Stara się pomóc za wszelką cenę.Jest dostępny w każdej chwili dla chorego nie bacząc na porę dnia.Reaguje na każdy zgłoszony problem z którym się do niego zwrócisz.Jeśli nie jest w stanie pomóc to poleci innego specjalistę i nie zostawi Cie samego z problem.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za leczenie i opiekę. Pacjentka Z Klucz Osada

Pacjentka Z Klucz Osada

Fachowo, skutecznie, konkretnie. Polecam.

Fachowo, skutecznie, konkretnie. Polecam.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.